Вихідні у Львові: 11-12 вересня 2010

Фестиваль "Лента за лентою", Ярмарок спорту та обрання Королеви ночі...

Патріотичний фестиваль "Лента за лентою" відбудеться у неділю. До Шевченківського гаю запрошують усіх, хто хоче відчути національний дух. Головними героями фестивалю будуть Тарас Чубай з "Плачем Єремії" та Андрій Середа з групою "Кому Вниз". Також досхочу можна буде наспіватись українських пісень, адже буде караоке. Окрім того, під час свята закладуть перший камінь у створення справжньої партизанської криївки у Шевченківському гаю.  

Ярмарок спорту стартував у Львові. Упродовж трьох днів у місті пропагуватимуть здоровий спосіб життя. У спорткомплексі "Динамо", на стадіоні "Юність" та у Парку культури відомі українські спортсмени та спорклуби покажуть дорослим та дітям, наскільки корисно і цікаво займатися спортом. Будуть на Ярмарку спорту - боксер Андрій Котельник, гроссмейстер Василь Іванчук та плавець Денис Силантьєв. З кожного виду спорту будуть майстер-класи.  

Королеву ночі обиратимуть у Львові. Щотижня у нічному клубі Gallery представниці прекрасної половини людства боротимуться за звання найкращої. А вже потім обиратимуть королеву місяця, яка отримає путівку у півфінал Міс Львів 2011. На гостей вечірки чекатимуть кращі стриптизери України, конкурси і призи.

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.

 


Написати відгук
Введіть код: