Вихідні у Львові: 12-13 червня 2010

Виступ Гідона Кремера, дні Кракова у Львові та театрально-музичне дійство - "Містерія Пінзеля"...

Відомий латвійський скрипаль Гідон Кремер виступить у Львові. У суботу він дасть концерт у Львівській філармонії. Разом Гідоном Кремером виступить його тріо - Хатя БуніатішвІлі (фортепіано), Андрій Пушкарьов (вібрафон) та Гіедре Дірванаускайте (віолончель). Поціновувачі класики почують твори Баха, Гайдна та Чайковського.

Дні Кракова святкуватимуть у Львові. Від п`ятниці до неділі у нашому місті відбуватимуться дні польського міста-побратима Кракова. Таку традицію започаткували ще сімнадцять років тому. Цього разу концерт дасть польська фолькова співачка Йоанна Словінська та піаністка Юлія Коцюбан. Також співатимуть марійні пісні у римо-католицькій катедрі. А ще львів`янам подарують свої танці придворний балет у Палаці Потоцьких. 

Міжнародний день музеїв продовжують святкувати у Львові. У неділю на площі Митній відбудеться театрально-музичне дійство - «Містерія Пінзеля». Там актори театру «Воскресіння» виступатимуть на ходулях з факелами, формуючи ілюзію скульптура Іоана Пінзеля. А по завершенню на глядачів чекає концерт.  
 
Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.

 


Написати відгук
Введіть код: