Вихідні у Львові: 14-15 серпня

Виступ гурту "Горгішелі", фестиваль вуличних музикантів та рок-концерт у "Роберта Домса"...

Львівський гурт "Ґорґішелі" виступить у суботу. На літній терасі "Двері в..." виконавиці презентують альбом "Ромбамбар". Це – галицький варіант слова "ревінь". У альбомі, до якого увійшли 12 композицій, переплелися українські та грузинські пісні. А ще на концерті можна буде почути оброблені народні пісні: українські - «Ой, місяцю», «Ой, хто, хто Миколая любить»; та грузинські - «ХаралАло», «НанІ».

Фестиваль вуличних музикантів збирає усіх у неділю. На площі Ринок з гала- концертом виступлять ті, хто грають не задля грошей, а заради настрою міста. Професійне журі разом з глядачами обере п`ять найкращих вуличних музик. Саме вони і отримають премії до дня мУзики - 1 жовтня.

«Хмільний Дім Роберта Домса» у неділю скликає шанувальників року. Цього вечора на сцені забавлятимуть публіку два гурти - «Механічний Апельсин» і «ОмЕрта». «Механічний Апельсин» обіцяє багато драйву, неординарних композицій і трохи блюзу. Натомість гурт «Омерта» працюють в стилі «hard-n-heavy», тож чекають поціновувачів важкого року.

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої афіші.

 


1Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: