Вихідні у Львові: 17-18 липня

Фестиваль "Країна мрій", концерт піаніста Алехандро Вела та проект "Сила мистецтва"...

У Шевченківський гай завітає Країна Мрій. 17 та 18 липня етнографічний музей перетвориться у країну-казку. На гостей свята вже за доброю традицією чекатимуть автентичні кобзарські співи, традиційний фольклор в поєднанні з роком, джазом та блюзом. Майстер-класи від артистів, майстерні народних ремесел, козацькі розваги і найвправніші українські та закордонні музики. Дрес-код на свято мрій - народне вбрання.  

У суботу прозвучить музика піаніста Алехандро Вела. Гру всесвітньо відомого мексиканця запрошує послухати Львівський Будинок органної та камерної музики. Свою кар'єру Алехандро почав з дуже раннього віку, отимуючи постійні запрошення від головних концертних залів. Також давав свої концерти з симфонічними оркестрами Чикаго, Сан Антоніо, Хьюстона та інших. Піаніст, який володіє могутнім даром спілкування за допомогою уяви, потужних емоцій і звучної широти, дивуватиме львівську публіку у літній вечір.

Україна і Польща ділитиметься мистецькою співпрацею. З 16 липня стартує масштабний українсько-польський проект "Сила мистецтва". 140 праць, 47-ми митців представлять львів'янам польські сусіди. Живопис, графіку, скульптуру, інсталяції, мультимедійні проекти, відеоарт, перформанси та фото можна переглянути у Львівському палаці мистецтв. Тож кожен із гостей експозиції до 15 серпня зможе роздивитися польське мистецтво останніх п’ятдесяти років з усіх можливих ракурсів.

А про інші цікаві події у Львові Ви можете дізнатись з нашої Афіші.

 


Написати відгук
Введіть код: