Вихідні у Львові: 18-19 вересня

Музичний вечір "Двадцятий вік", фестиваль "Ляльковий світ" та Книжковий форум...

Музиканти поєднають Антонича і Чубая. У суботу в театрі Заньковецької влаштують вечір "Двадцятий вік", де вперше в парі запрезентують двох поетів минулого століття - Грицька Чубая і Богдана-Ігоря Антонича. Пісні на слова кожного із поетів виконають гурти "Плач Єремії", "Файно", "Дивні" і Віктор Морозов. Окрім того класичним десантом стануть квартет "Віртуози Львова", хорова капела "Дударик" та спеціальний гість бард Василь Жданкін.

Фестиваль "Ляльковий світ" стартував у Львові. В Етнографічному музеї аматорські ляльки виставили митці з різних міст України. Фестиваль відбувається вже вдруге. Цього разу головним героєм фесту став закордонний гість ведмедик Тедді. На гостей також чекатимуть ще й літературні лялькові марафони, тематична художня фотографія, живопис та майстер-класи.

Львів перетворився на книжкову столицю. До неділі у місті триватиме книжковий форум. Традиційно у Палаці мистецтв виставили свій крам видавництва. До Львова приїдуть майже триста авторів із різних країн світу, а зірковим гостем запросили письменника поляка Януша Леона Вишневського. Окрім того, оберуть найкращу книгу року, проведуть бізнес-форум та Міжнародний літературний фестиваль. Вперше влаштують західноукраїнський бібліотечний форум.

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.

 


Написати відгук
Введіть код: