Вихідні у Львові: 19-20червня 2010

Фестиваль європейського кіно, концерт Acoustic Jazz та прем'єра у ТЮЗі...

Фестиваль європейського кіно стартував у Львові. У Палаці Мистецтв та кінотеатрі "Львів" упродовж тижня покажуть  двадцять два фільми. На фестивалі кіномани побачать українську стрічку Кіри Муратової "Мелодія для катеринки". Окрім того, глядачам  продемонструють один з найкращих іспанських фільмів. Мова йде про володаря 6-ти національних кінопремій "Гойя" - драму "Каміно" Хав'єра ФессЕра. Виграти квитки на фестиваль можна тут.
 
Концерт Acoustic Jazz відбудеться у суботу. У Львівській Філармонії лунатимуть джазові обробки скандинавської музики. Творитиме їх новий проект учасників львівського гурту "ShockolaD". Видобуватимуть незабутню мелодію музиканти з барабанів, фортепіано, саксофону та контрабасу.  
 
Прем'єра у театрі для дітей та юнацтва. У неділю там покажуть виставу "Вперед, кошеня!". Прийти на прем`єру можна усією сім`єю. Це сучасна п’єса - казка про наївне Кошеня, котре зовсім не знає, «що таке життя», а також про мешканців смітника, на якому раптом розквітає Кульбаба, і змушує вірити у красу і світло.
 
Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.


Написати відгук
Введіть код: