Вихідні у Львові: 24-25 липня

"LvivKlezFest", Фестиваль "Підкамінь-2010" та "ZANZIBAR DACHA 2010"...

"LvivKlezFest" вдруге відбудеться у Львові. 25 липня на площі за міським арсеналом, що на вулиці Староєврейській зазвучитьклезмерська єврейська музика. Це музика єврейських ансамблів, учасники яких не знали нотної грамоти, але тонко відчували та розкивали душу єврейського народу. Програма фестивалю буде цікава як любителям запальної клезмерської музики так і шанувальним єврейської кухні. Дорослі та діти можуть взяти участь у різноманітних майстернях та власними руками зробити сувеніри. Відвідувачі на власні очі побачать як відбувались на Галичині єврейські весілля.

Фестиваль "Підкамінь-2010" відкриває дорогу молодим гуртам. Бродівський район Львівської області з 23 по 25 липня перетвориться на етномайданчик із такою ж музикою, забавами та настроєм. Виступатимуть відомі гурти "ТІК", "Юркеш", "Коралі". Вдуге приїде білоруський гурт "Unia", вони пообіцяли виконати три пісні українською мовою, спеціально розучивши її до фестивалю у Підкамені.

"ZANZIBAR DACHA 2010". 23 липня відбудеться фестиваль електронної музики. Село Деревач, що за 11 км від Львова, стане місцем перебування усіх поціновувачів транс-, електро- та хаус-ритмів, які їм даруватимуть найвідоміші ді-джеї країни та чисельні гості за кордону. Фестиваль сучасної музики "ZANZIBAR DACHA 2010" має на меті поширення і популяризацію ідей сучасної прогресивної музики серед молоді.

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.

 


Написати відгук
Введіть код: