Вихідні у Львові: 25-26 вересня 2010 року

Фестиваль "На каву до Львова", фестиваль "Контрасти" та парад "Mass Motion"...

"На каву до Львова". Міське свято кави розпочинається у п`ятницю. Упродовж вихідних уже традиційно від кав"ярні до кав"ярні ходитимуть усі охочі. Разом із ними Кавовий Король і Королева. Той, хто покуштує цей напій, зможе проголосувати за найкращу кав`ярню у трьох номінаціях: кавова легенда Львова, кава і до кави та найцікавіша кав`ярня. Свято протягом трьох днів супроводжуватимуть кінопокази та концерти. Окрім того, будуть майстер-класи з приготування кави, ярмарок кави і кавового посуду.

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" стартує у суботу. Упродовж десяти днів у Львівській Філармонії львів`янам та гостям міста покажуть розмаїття сучасних музичних форм, стилів та жанрів. Фестиваль "Контрасти" відбудеться у Львові вже в сімнадцяте.

Парад електронної музики "Маss Motion" ("Мас моушн") відбудеться у неділю.Розпочнеться дійство о 15-ій годині. Від Оперного театру і до памятника Міцкевичу проїде автівка із спеціальною рухомою платформою. Вся машина буде зі звуковим та світловим оформленням. Взяти участь у параді зможе кожен. Танцювальне дійство триватиме 6 годин під музику трьох професійних ді-джеїв з формації "Мас моушн".

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.

 


Написати відгук
Введіть код: