Вихідні у Львові: 26-27червня 2010

День молоді, виступ Tiesto та гурту Lюк...

День молоді святкуватимуть у Львові два дні. У неділю на території кінно-спортивної школи «Буревісник» відбудуться козацькі забави та майстер-класи з верхової їзди. Також там виступлять львівські виконавці Людмила Ясінська, гурти Блек Джек та К-402. А зголоднівши можна буде скуштувати польової козацької кухні. Розпочнуть забавляти молодь у неділю і у Парку культури. Там упродовж двох днів можна буде пожити у Студенській Республіці, якою керуватимуть студенти. Для молоді виступлять рок-гурти зі Львова, Жидачева, Калуша та Києва. А після гучних забав можна буде поплавати у басейні.    

Tiesto виступить у суботу на львівському іподромі. Голландський ді-джей і продюсер Tiеsto - Kaleidoscope World Tour ((Тієсто Калейдоскоп Ворлд Тур)) привезе до нас нове шоу. Львів стане одним з перших європейських міст, які відвідає грандіозний світовий тур Tiеsto. Для ідеального звуку до Львова привезуть найсучаснішу концертну техніку з Європи, величезний екран та піротехнічні спецефекти.

Концерт гурту Lюк відбудеться у неділю. Харківський гурт виступить у "Лівому Березі". Там поціновувачів неординарної музики здивують поєднанням лаунжу, року, тріп-хопу та фанку. 

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь на сайті з нашої Афіші.


Написати відгук
Введіть код: