Вихідні у Львові: 29-30 травня 2010

Фестиваль "Львів Стародавній", винний вікенд концерт "Пропалої грамоти"...

Фестиваль "Львів Стародавній" вдруге відбудеться у місті. У суботу та неділю Львів заполонять лицарі. Вони не тільки поміряються силами, а й проведуть майстер-класи. Після чого усі охочі зможуть  взяти участь у двобої на  мечах. А от родзинкою фестивалю стануть кінні двобої. Будуть там і середньовічні танці, наїдки та музика. Шевченківський гай поділять на майданчики, кожен з яких покаже частинку з життя середньовічного міста. Там будуть навчати ковальству, гончарству і стрільбі з лука.

Винний ВікЕнд у Львові. Винних гурманів у ці вихідні чекають у дегустаційному залі супермаркету "Ваш сомальєр". Там можна буде поспілкуватися з фахівцями у винній галузі, професійними сомальє, кулінарами та рестораторами. А на завершення можна буде дегустувати різні види вин.  

Гурт з Кам'янця-Подільського "Пропала Грамота" виступить у Львові з сольним концертом.  Поціновувачів української музики  чекають у суботу у "Лівовому  березі". Гурт "Пропала Грамота", який виступає практично на  усіх великих фестивалях України, свою музику харакреризує як "подільський фундаментал".

А про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні дізнавайтесь з нашої Афіші.


Написати відгук
Введіть код: