Вихідні у Львові: 3-4 липня 2010

Концерт оркестру інтуїтивної музики, фотоконкурс "Ліьл у Львові" та фестиваль "Літо на Ринку"...

Оркестр інтуїтивної музики виступить у "Лівому Березі". У суботу російські музиканти Ян Бердман, Сашко Монахов та Олександр Альохін будуть імпровізувати для львівської публіки. Все, що потрапляє до рук музикантів починає звучати - англійський ріжок, флейти, рубап і навіть звичайні труби. В арсеналі музикантів понад 400 інструментів та більше десяти дисків.

Львів через об`єктив. У місті триває фотоконкурс "Літо у Львові". За найоригінальнішу світлину переможець отримає 5 тисяч гривень. Взяти участь у конкурсі може кожен, хто бачить літній Львів по-особливому і уміє передати його неповторність і колорит. Надсилати фото можна до кінця серпня на скриньку lito@visitlviv.net.

Літо на Ринку. У суботу у центрі міста відбудеться фестиваль культур Lviv International. Про звичаї свого народу розкажуть представники 15- ти країн світу. А у неділю на площі Ринок святкуватимемо Івана Купала. Дівчата будуть плести купальські вінки та ляльки-мотанки. Також буде етно-диско, співи від народних колективів, вистава від театру "Хочу" та забави від гурту "Добрі люди".

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.


Написати відгук
Введіть код: