Вихідні у Львові: 5-6 червня 2010

Театральний дитячий фестиваль, фотовиставка "Без Ознак Мистецького Життя", виступ гурту ManSound...

Театральний дитячий фестиваль "Казка у гаю" запрошує до Шевченківського гаю. У ці вихідні на подвір’ях старовинних хат та на галявинах оживуть народні казки, а Старий Лев, Добра Фея та Гайовик запросять малечу стати безпосередніми учасниками дійства. Під час фестивалю постійно діє "Галявина розваг" та "Галявина казкарів". Там проводять майстер-класи, забавляються, а також можна зустрітися з улюбленими казкарями та байкарями.

Фотовиставку "Без Ознак Мистецького Життя" презентують у арт-кав’ярні "Квартира 35". Фотомитець з Івано-Франківська Ростислав Шпук у цьому проекті спробував зобразити у ролі бездомних письменників, художників і музикантів. Для світлин вбралися у лахміття Тарас ПрохАсько, Юрій Іздрик, Юрій Андрухович, Володимир ЄшкілЄв, Софія Андрухович, Олег ГнАтів та Мирослав ЯремАк. 

Акапельний гурт ManSound виступить у Львівській філармонії у суботу. Своє п`ятнадцятиріччя київський сикстет ManSound відсвяткує з львівською публікою під улюблені хіти, ліричні українські пісні та найкращі джазові композиції. 

А про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні дізнавайтесь з нашої Афіші.


Написати відгук
Введіть код: