Вихідні у Львові: 8-9 травня 2010

Грандіозний карнавал на День міста, проект "Park.in" та ретро-паті у Метро...

Грандіозний карнавал та симфонічні концерти приготували на День міста. 754-і уродини Львова святкуватимуть три дні. Розпочнуть у суботу величезним парадом. Центром Львова пройдуть лицарі, ремісники та козаки, тобто персонажі з різних епох Львова. Будуть на параді і карети з казковими героями, актори на ходулях, циркові акробати та байкери. Також відбудеться парад наречених. А ввечері на площі Ринок зіграє симфонічний оркестр. Слухати класичну музику львівяни та гості міста будуть під супровід анімації з піску. Також влаштують фестиваль ремесл та мистецькі майстер-класи. 

На Стрийський парк чекає арт-діагностика. У ці вихідні там влаштують проект "Park.in". Упродовж кількох днів українські митці простонеба на очах у перехожих творитимуть інсталяції, об`єкти та перформанси. Також можна буде поспілкуватись з творчими людьми та спробувати щось створити власними руками. 

Ретро-паті у неділю. МЕТРО пропонує всім кому за... згадати молодість і відвідати вечірку, яку організовують саме для батьків. Вони зможуть не тільки побачити, де розважаються їхні діти, а й потанцювати під ретро-хіти. На батьків чекають денс і травесті шоу, конкурс на найстильнішу батьківську пару та звичайно ж сюрприз!

А про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні дізнавайтесь з нашої Афіші.


Написати відгук
Введіть код: