Фестиваль “ Faine Misto 2024: Земля майбутніх легенд” у Львові

Фестиваль “ Faine Misto 2024: Земля майбутніх легенд” у Львові: що потрібно знати?

Правду кажуть, що сані потрібно готувати з літа. Тож саме час зробити цей серпень насиченим та забронювати квитки на фестиваль “Faine Misto” 2024, який цього року відбудеться у Львові. Зацікавились? Тоді ловіть подробиці в нашій статті!

Що таке “Faine Misto”?

Якщо ви раптом не чули про цей фестиваль, то це необхідно терміново виправляти! Отож, Faine Misto це щорічний український музичний фестиваль, який з 2013 року проходить у Тернополі, а з 2023 року — у Львові. Його засновниками є Максим Черкашин, Ростислав Плахцінський, Володимир Пасяка та Рустам Ергешов.

З самого початку фестиваль позиціонувався як подія, яка об’єднує людей з різних куточків України та світу. На фестивалі виступали як відомі українські виконавці, так і талановиті дебютанти. З 2014 року “Faine Misto” став одним з найпопулярніших фестивалів в Україні. За час свого існування він відвідав понад 1 мільйон людей.

Варто зазначити, що програма заходу дуже різноманітна. На фестивалі можна почути музику різних жанрів, таких як рок, поп, електроніка, хіп-хоп, фолк та інші. Крім музичної програми, на тут також відбуваються театральні вистави, перформанси, арт-інсталяції, майстер-класи, лекції та інші цікаві події.

Детальніше про “Faine Misto 2024: Земля майбутніх легенд”

За цим посиланням ви зможете ознайомитись з розкладом виступів музикантів, який відбудеться в період з 2 по 4 серпня. На цьогорічному фестивалі ви почуєте близько 100 різних виконавців та гуртів, а саме: “Жадан і Собаки”, “Паліндром”, “Курган&Agregat”, Ницо Потворно, “Карна”, Христина Соловій та багато-багато інших. Якщо ви бажаєте бути в курсі всіх оновлень та інсайтів, то можете підписатись на офіційну сторінку “Файного міста” в Інстаграмі.

Окрім розваг, фестиваль активно популяризує благодійність. Цього року на фестивалі проходить збір коштів для потреб НГУ Азов. Ба більше, кожен охочий може випробовувати свою вдачу та виграти квитки на “Faine Misto” за донат. Для цього потрібно закинути донат від 100 грн, а рандомайзер Монобанку обере 5 випадкових щасливчиків, які отримають по одному квитку на благодійний фестиваль «Faine Misto 2024: Земля Майбутніх Легенд».

Умови участі:
– поповнити банку «На Хорунжу Службу» від 100 гривень;
– в коментарі при поповненні банки обов’язково вказати ім’я та актуальну електронну пошту, на яку ми надішлемо квитки переможцям;
– позначити трьох друзів в коментарях допису із цією акцією.

Як тільки банка наповниться до 100 000 грн, серед учасників збору, які задонатили від 100 гривень, ми проведемо розіграш і оберемо 5-ох переможців.

За цим посиланням ви можете знайти реквізити для оплати 🙂

Коли: 2-4 серпня 2024

Де: м. Львів, FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи