мистецькі події у Львові

Мистецькі події у Львові на вихідні 15-16 червня

П’ятниця вже не за горами, тож саме час зібрати друзів та розпланувати вікенд. Якщо вам набридло намотувати кола Площею Ринок, тоді ловіть нашу підбірку, де ви знайдете мистецькі події у Львові на вихідні 15-16 червня.

Концерт гурту “Пиріг і Батіг”

«Пиріг і Батіг» – музично-поетичний проєкт, мета якого популяризувати мову нашого краю за допомогою музичних, поетичних та пісенних форм. Творчість колективу – виважена модернізація народної пісенної спадщини; музичне трактування поезії зразків різних років, що дає змогу простежити еволюцію мови певного періоду.

Цієї суботи гурт виступить в рамках Українського винного фестивалю. Тож якщо вам до вподоби мистецькі події у Львові з присмаком вина та нотками української автентичної музики, неодмінно завітайте на концерт “Пиріг і Батіг”.

Коли: 15 червня 2024, 20:30

Де: Львівський палац мистецтв (вул. Миколи Коперника, 17)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Виставка “Вас вітає музей сучасного мистецтва, Херсон 2002-2022”

Якщо ви хочете провести вихідні у Львові з користю та дізнатись більше про діяльність Херсонського музею сучасного мистецтва, то не проґавте можливість відвідати експозицію під назвою  “Вас вітає музей сучасного мистецтва, Херсон 2002-2022”.

Її концепція доволі цікава: фактично, це — хронологічна репрезентація ключових проектів МСМХ з моменту його заснування у 2002 році до окупації міста російськими військами у 2022 році. Вона знайомить глядачів з багатогранною історією музею, його динамічним розвитком та значним впливом на культурне життя Херсона та України.

На виставці ви побачите роботи багатьох українських митців, а саме: Вʼячеслава Машницького, Поліни Райко, Стаса Волязловського, Юлії Волязловської, Семена Храмцова, Миколи Маценко, Олександра Жуковського, Олександра Печерського, Маргарити Болгар, Віктора Покиданця, Юрія Білея, Миколи Карабіновича, Сашка Довгого, Юлії Манукяна та Леся Касьянова.


Тривалість
: 6 червня — 15 липня 2024

Де: Львівський муніципальний мистецький центр (вул. Стефаника, 11)

Вхід: вільний

Інклюзивна вистава для дітей “Як нотки пісеньку складали”

Шукали мистецькі події у Львові для малечі? Маємо для вас цікавий варіант. Цієї суботи у Львівському театрі ляльок відбудеться вистава для дітей під назвою “Як нотки пісеньку складали”.

Про що вистава :

“У казковому світі звуків та кольорів живуть мама Ключ Соль та її дітки – різнокольорові нотки. Кожна нотка має свою особисту пісеньку і окрему барву. Поки що вони міцно сплять, та ось мама починає їх будити та знайомити з глядачами – аби світ наповнився чарівними мелодіями та став барвистим.
Та ноткам потрібно допомогти – дитячими співами, танцями та іграми! А що ж буде, якщо котрась нотка загубиться і її пісенька залишиться непочутою? Чи вийде тоді скласти Пісеньку і досягнути Гармонії? Відповідь на це питання будуть шукати глядачі та персонажі разом, граючи в ігри та складаючи докупи звукову та кольорову мозаїку”.

Найважливіше — це вистава є інклюзивною. Це значить, що вона реалізовує принципи доступного та відкритого театру і розрахована на участь дітей із синдромом Дауна.

Коли: 15 та 16 червня 2024, 11:00

Де: Львівський театр ляльок

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Виставка “До невідомого всесвіту. Михайло Дзиндра: графіка, живопис”

Бажаєте побачити, як графічні та живописні твори передають протилежності абстрактних композицій, портретів, зображення людських постатей, філософську інтерпретацію стосунків чоловіка та жінки, асоціативні осмислення історичних, соціокультурних, етнокультурних тем? Тоді неодмінно завітайте на виставку “До невідомого всесвіту. Михайло Дзиндра: графіка, живопис”.

На цій експозиції кожен охочий ззможе познайомитись з творчістю видатного українського художника, графіка, скульптора та архітектора Михайла Дзиндра. В залах “Палацу Лозинського” представлені такі роботи:

1. Графічні та живописні твори художника з приватної колекції Софії Дзиндри. Ці твори показують, як мистецтво може зобразити світ і сутність буття за допомогою графіки та живопису.

2. 16 скульптурних композицій цього ж художника зі збірки Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, які доповнюють експозицію.

Де: Львівська національна галерея мистецтв (вул. Стефаника, 3)

Тривалість: 15 червня — 27 липня 2024

Sweet Candy Jazz в Дзизі

Як щодо джазу? Замість банального побачення з другою половинкою в парку з квітами, краще оберіть вечір джазової музики, на якому виступить гурт Sweet Candy Jazz. На вас чекає звучання, відмінне від того, що ви звикли чути.


Cклад гурту:

Орест Несторівський – саксофон
Ігор Левицький – вокал/фортепіано
Микола Пархоменко – барабани
Богдан Мовчан – перкусія
Роман Цицик – гітара
Василь Гуйдаш – труба
Віталій Земко – бас гітара

Коли: 16 червня 2024, 20:00

Де: Арт-центр “Дзиґа” (вул. Вірменська, 35)

Вартість: 250 грн

Схожі записи