Мистецькі події у Львові на вихідні 1-2 червня

Мистецькі події у Львові на вихідні 1-2 червня

Вихідні цього тижня особливі, оскільки нарешті починається літо! Саме тому, варто гарно відзначити страт нового сезону та відвідати цікаві мистецькі події у Львові, які ми зібрали в цій підбірці спеціально для вас.

Дуже смачний фестиваль у Львові

Мистецтво — це поняття доволі широке. Окрім музики, живопису, скульптури та театру, воно також охоплює гастрономічну сферу. І справді, приготування кулінарних шедеврів — це справжнє мистецтво. Тож якщо говорити про мистецькі події у Львові, не можна оминати Дуже смачний фестиваль, який триватиме два дні поспіль.

На фестивалі кожен знайде розвагу собі по душі, оскільки організатори підготували чимало локацій: 10 food-станцій, зона дитячих майстер-класів, ігрова зона, музика вуличних музикантів та яскрава фотозона.

Коли: 1 та 2 червня 2024, 13:30-20:00

Де: вул. Героїв УПА, 73 (внутрішній двір, парковка Daily Dose)

Вхід: 
вільний

Благодійний концерт Народного камерного оркестру «Поліфонія» у Львівській політехніці

Ніщо так не надихає, як класична музика, особливо у виконанні цілого камерного оркестру. Цієї суботи у вас є прекрасна можливість відвідати концерт народного камерного оркестру “Поліфонія”, який носить назву “Веремія. Танці”.

Окрім того, що ви зможете насичено провести суботній вечір, ви також допоможете Збройним Силам України. Для того, щоб отримати квиток на концерт, необхідно зробити донат від 300 гривень.

Коли: 1 червня 2024, 18:00

Де: Головний корпус Національного університету “Львівська політехніка” (вул. Степана Бандери, 12)

Реєстрація: за цим посиланням

Виставка “Вхідний Квиток До Галереї. Історія Візуального Образу”

Чи звертаєте ви увагу на те, як виглядають різні чеки та вхідні квитки, з якими ви маєте справу ледь не щодня? Можливо, хтось одразу їх викидає, а хтось — кладе в гаманець ат успішно забуває. Втім, якщо ви придбаєте вхідний квиточок до Галереї в Палаці Потоцьких, він навряд чи полетить в сміттєву урну разом з непотрібними папірцями. Запитаєте чому?

Справа в тому, що ці вхідні квитки містять зображення різноманітних витворів мистецтва. Якщо хочете дізнатись детальніше про їхню історію, тоді обов’язково відвідайте виставку “Вхідний квиток до Галереї. Історія візуального образу”.

Саме тут ви зможете простежити трансформацію візуального образу вхідних квитків до Галереї у часовому зрізі 2008‒2023 років за посередництвом шрифтів, кольорів, графічних елементів й познайомитися з репродукованими на них шедеврами нашої збірки.

Коли: 18-19 травня 2024, 11:00-17:00

Тривалість: 3 лютого — 29 грудня 2024

Де: Палац Потоцьких

Квитки: придбати їх можна в касі Палацу Потоцьких

Екскурсія Тетяни Казанцевої “Львівськими борделями, історичний екскурс”

Мистецькі події у Львові – надзвичайно цікаві. Якщо ви прихильник думки про те, що екскурсії — це нудно, то вам варто відвідати екскурсію історикині архітектури Тетяни Казанцевої. Цієї неділі вона буде присвячена львівським борделям та закономірностям їхньої появи. На екскурсії ви зможете простежити історію розташування та облаштування борделів від XIV до XX століття, познайомимося з законами, що супроводжували цей вид праці, а також оглянемо деякі наявні еротичні та не дуже артефакти. Звучить цікаво, чи не так?

Ба більше, 15% від вартості квитка організатори направлять на потреби Збройних Сил України (а значить ви не просто погуляєте Львовом та дізнаєтесь чимало цікавого про борделі, але й наблизите перемогу України!)

Коли: 2 червня 2024, 11:00

Де: локацію вам повідомлять напередодні екскурсії

Вартість: 420 грн

Реєстрація: за цим посиланням

Тематична екскурсія “Жіль Герен “Вакханалія”

Як часто ви чули слово вакханалія? Чи знали ви про його походження? А чи має воно щось спільне з богом рослинності, виноградарства і виноробства Вакха?

Якщо вас зацікавили всі ці запитання, і ви хочете знайти відповідь на них, то обов’язково відвідайте тематичну екскурсію Натталії Отко, на якій вона познайомить вас з твором видатного барокового скульптора Жіля Герена під назвою «Вакханалія».

Коли: 02 червня 2024 року, з 12:00 до 13:00 год.

Де: Палац Потоцьких (вул. Коперника, 15)

Вартість тематичної екскурсії за ціною вхідного квитка:
– для дорослих: 150 грн.
– для пенсіонерів: 80 грн.

Контактний телефон: 068 966 23 48 

Схожі записи