У Львові відбудеться перформативна вистава від Rofl Monkey Lalala

У Львові відбудеться перформативна вистава від Rofl Monkey Lalala

Театральне мистецтво буває різним. Особливо це стосується постановок, які створюють сучасні театральні трупи. Якщо вам цікаво побачити перформативну виставу на власні очі та зрозуміти, що це таке, то не проґавте можливість відвідати виступ Rofl Monkey Lalala під назвою “Всередині мене скаче цілий світ”.

Хто такі Rofl Monkey Lalala?

Rofl Monkey Lalala — це київський авангардний театр, який заснувало подружжя з Сум – Поліна Коробейник і Олександр Булюк. Вони спеціалізуються на перформативних виступах. Цієї п’ятниці львів’яни та гості міста матимуть змогу відвідати постановку Rofl Monkey Lalala під назвою “Всередині мене скаче цілий світ”.

Це перформативна фізично-музична вистава, в якій дві акторки і музикант подають реальні тексти людей про їхні емоції та тілесні відчуття.

Вистава складається з колажу різноманітних театральних, тілесних, діалогових, пластичних і циркових сюжетів та історій. Кожна історія торкається таких тем, як тілесність, заздрість, щирість, роздратування, сором, почуття безпеки та потреба в допомозі. Глядачі побачать, як люди емоційно переживають певні моменти і чи співпадає це з реальністю.

“Деякі історії будуть легкими та абсурдними, інші – болючими й серйозними, безглуздими чи смішними. Якщо одна не зачепить, то зачепить інша”.

розповідають учасники групи.

“Всередині мене скаче цілий світ” є продовженням проекту “Частини одного світу, частини одного тіла”, в рамках якого театр збирає тілесні щоденники людей від 24 лютого 2022 року. Вистава постійно оновлюється новими історіями та перформансами.

Ця вистава обіцяє бути по-справжньому унікальним досвідом, що зачепить емоції кожного глядача.

Коли: 31 травня 2024, 19:00

Де: Нижня зала в Театрі Ляльок (площа Данила Галицького, 1)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Читайте також: Виставка Олени Василевич “Місто Перснів” У Львові

Схожі записи