Мистецькі події у Львові на вихідні 22-23 червня

Мистецькі події у Львові на вихідні 22-23 червня

Попри спеку не варто втрачати можливість насолодитись вікендом на повну. Якщо ви шукаєте цікаві мистецькі події у Львові на вихідні 22-23 червня, то наша підбірка неодмінно стане вам у нагоді. Збирайте друзів та насолоджуйтесь мистецтвом!

Виставка Олени Василевич “Місто Перснів” У Львові

Пам’ятаєте про виставку Олени Василевич “Місто перснів”? Якщо ви досі не відвідали її, то ці вихідні — остання можливість це зробити, оскільки експозиція невдовзі завершується. Її концепція досить цікава: мисткиня створила колекцію унікальних керамічних перснів, кожен з яких символізує відбудову та відродження українських міст після Перемоги.

Виставка стала результатом трансформації ідеї художниці, яка зародилася близько року тому. Спочатку Олена Василевич планувала зобразити руйнування та втрати, які приносить війна. Втім, з часом мисткиня вирішила змінити вектор своєї роботи, та створити яскраві та життєствердні експонати, що символізують нове життя.

Кожен перстень у колекції “Місто перснів” має монументальну архітектурну форму та присвячений окремому українському місту. Назви міст, якими вони позначені, несуть в собі асоціації з людьми, що походять з цих міст, адже, за словами авторки, міста – це їхні люди.

Тривалість: 28 травня — 23 червня 2024

Де: вул. Вірменська, 7

Графік: Експозиція працюватиме щодня, крім понеділка, з 12:00 до 19:00.

Вхід: вільний

Виставка Олени Василевич “Місто перстнів” у Львові
Виставка Олени Василевич “Місто перстнів” у Львові

Благодійний концерт “Європейські шедеври” від PlayForUA

Бажаєте відвідувати мистецькі події у Львові та допомагати Збройним Силам України? У такому разі, концерт “Європейські шедеври” – це must-visit для вас. Арт-рух “Експеримент” та театральний центр “Слово і Голос” продовжують серію благодійних концертів під назвою #PlayForUA. На цей раз для вас виступатимуть талановиті львівські піаністи Христина Бенюк та Віталій Дворовий.

У програмі концерту:

– Й.С.Бах: Прелюдія і фуга до мажор з І тому Добре темперованого клавіру

– Й.С.Бах: Гавот, Сарабанда і Буре з Увертюри у французькому стилі

– В.А.Моцарт: Соната в 4 руки фа мажор

– Й.Гайдн: Соната сі мінор у 3 частинах

– Р.Шуман: Крейслеріана (1-2 частини)

– Б.Лятошинський: Прелюдія ор.38 №1 “Серце заходить, гори чорніють…”

– В.Сільвестров: 3 багателі

Як бачите, концерт розпочнеться і завершиться у тональності До мажор, що випромінює світло та надію, чого так потрібно в ці важкі часи.

Коли: 22 червня 2024, 18:00

Де: Театр “Слово і Голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Презентація психологічної трилогії Вікторії Шкабой

Давно шукали книжки на психологічну тематику з цікавим сюжетом? Тоді вам варто ознайомитись з творчістю письменниці Вікторії Шкабой. Цієї неділі у Львові відбудеться презентація її трьох романів:  «Солодко, токсично, туманно», «Вглиб Кароліни» і «Чому Меліса?». Ба більше, дебютний роман авторки посів друге місце на міжнародному конкурсі «Гранослов».

Особливістю всіх трьох книг є QR-коди, які дозволяють поглянути на світ очима героїв і героїнь та ще глибше зануритися в історію, а також перехідні персонажі та «великодки» – своєрідні підказки для уважних читачів і читачок.

Для того, щоб ви краще зрозуміли тематику книжок Вікторії, пропонуємо ознайомитись з коротенькими анотаціями до кожної з них:

“Солодко, токсично, туманно”

“Студентка філологічного факультету Ліка знайомиться в інтернеті зі старшим хлопцем, що попервах видається ідеальним. Однак із часом їхні взаємини починають нагадувати «американські гірки». Він оточує Ліку увагою і турботою, проте дівчину переслідує постійний страх.
Як виглядають токсичні стосунки зсередини? Чому не можна обірвати їх одним махом? Чи має до цього якийсь стосунок таємний дописувач, від якого дівчина не один рік отримує електронні листи, та черевичний маніяк, що полює на своїх жертв у міському парку?”

“Вглиб Кароліни”

“Вірні стабільні стосунки та посада журналістки на обласному телебаченні – саме цього прагне завжди вітряна та легковажна Кароліна. Утім щастя може вщент зруйнуватись через зовнішні обставини, на які не можеш вплинути, а колись улюблена робота – привести до емоційного вигорання. Але невже після особистих крахів можливо по-справжньому закохатись? Хто ця людина, котру жодного разу не бачила, та чому її найінтимніші таємниці ведуть до постаті черевичного маніяка, котрий нападає на дівчат у міському парку?”

“Чому Меліса?”

“Минуло десять років від загадкової смерті молодої художниці Лізи Делінської, яка лишила на зберігання 13-річній Елі свій рукопис. Утім заплутаний текст не проливає світла на долю авторки, тому тепер уже студентка Еля береться за дослідження таємниць життя і смерті Лізи.
Чим більше Еля дізнається про колишню дівчину старшого брата, тим більше упевняється, що та була дуже непростою особистістю, а її історія приховує чимало секретів. Чому обірвалися колись близькі стосунки з братом-близнюком? Куди майже щодня тікає дівчина, яка чекає на появу первістка? Чи справді в житті Лізи з’явився інший чоловік, що приніс сум’яття в її неспокійну душу?”

Коли: 23 червня 2024, 15:00

Де: Арт-центр “Дзиґа” (вул. Лесі Українки, 36)

Вхід: вільний

Вистава “Вороги. Історія любові”

Не можна говорити про мистецькі події у Львові і не згадати про театр. Пропонуємо вам відвідати виставу “Вороги. Історія любові”, яка викликала неабиякий ажіотаж під час прем’єри в листопаді минулого року.

Сюжет вистави:

“Головним героєм вистави є чоловік, який ніколи не хотів від життя чогось особливого. Він просто прагнув простого спокою, любові та відчуття дому. Після Другої світової війни він опинився в Нью-Йорку, де блукає по переповненим вулицям, відчуваючи постійне нависання катастрофи. Він зустрічає трьох жінок, які в різний спосіб впливають на його життя. Ядвіга, польська селянка, яка переховувала його від нацистів, дарує йому тепло та безпеку. Маша, його палке і невротичне кохання, показує йому, що таке справжня пристрасть. А Тамара, його перша дружина, повертає його в минуле, яке він прагнув забути.

Герой намагається зробити щасливою кожну з цих жінок, але врешті-решт він залишається наодинці зі своїми думками та страхами. І лише тоді він може зіткнутися зі своїм найзапеклішим ворогом — власним минулим”.

Коли: 23 червня 2024, 17:00

Де: Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької

Квитки: можна придбати за цим посиланням

вистава "Вороги. Історія любові" у Львові
вистава “Вороги. Історія любові” у Львові

Схожі записи