Мистецькі події у Львові на вихідні 6-7 липня

Мистецькі події у Львові на вихідні 6-7 липня

Ні, ну ви це бачили? Завтра вже п’ятниця! Це значить, що потрібно терміново розпланувати вікенд та обрати цікаві мистецькі події у Львові. Аби ви не витрачали час на пошуки, ми підготували добірку подій, які точно заслуговують на вашу увагу. Let’s gooo!

Виставка “Тиша” Наталки Шуст-Цимбалюк

Говорити про мистецькі події у Львові і не згадати про виставки — це справжній злочин. Саме тому, не проґавте можливість познайомитись з новою для себе технікою створення картин на виставці “Тиша” Наталки Шуст-Цимбалюк. Цікаво? Ось як про концепцію своїх робіт розповідає авторка:

“Ця експозиція – мій особистий щоденник, сповнений рефлексій над сьогоденням, пошуків краси й тиші в часи тривоги.
Твори, представлені тут, створені протягом останніх років, значна частина з них з’явилася саме в період війни в Україні.
Роки навчання на кафедрі художнього текстилю і моя любов до ниток привели мене до експериментів, де нитки сплелися з олівцем та папером.
Це кропітка техніка, яка виявилася складнішою, ніж я очікувала, але я змогла реалізувати своє бачення: твори, пронизані символами та етнокодами наших предків”.

Коли: 6 липня 2024, 17:00

Де: Художня галерея “Велес” (вул. Фредра, 4а)

Благодійний концерт Deep Forest У Львові

Шанувальники електронної музики можуть радіти, адже культовий французький проєкт Deep Forest на чолі з відомим композитором Еріком Муке знову завітає в Україну. Вперше за останні 7 років музиканти дадуть два грандіозних концерти — 6 липня у Львові та 7 липня у Києві.

Під час виступів Deep Forest представить свій найновіший альбом “Crystal Clear”, який побачив світ зовсім нещодавно. Це результат творчої співпраці Еріка Муке з талановитим французьким електронним музикантом Олів’є Делевінєм. Разом вони створили унікальний звуковий всесвіт, поєднавши різноманітні музичні стилі та жанри.

В альбомі присутні характерний для музикантів природний ембієнт, клавішні балади, джазові мотиви, EDM, афробіт та багато іншого. Це вдала еклектика, в якій жанри не конкурують, а гармонійно співіснують.

Музика гурту надихає не лише слухачів, але й інших виконавців. Серед шанувальників Муке – Sainte Vie, Fakear, SAMIFATI, Onuka та багато інших. Ба більше, такі зірки як Джош Гробан, Гербі Генкок та Пітер Гебріел співпрацювали з ним над власними проєктами.


Коли
: 6 липня 2024, 19:00

Де: !FestRepublic (вул. Старознесенська, 24)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Deep Forest у Львові

Виставка Олега Тісола “Крим”

Напевно, кожен українець надзвичайно сумує за Кримом, який росіяни незаконно окупували в 2014 році. Вже протягом 10 років українські захисники та захисниці, ризикуючи своїм життям, намагаються вигнати загарбників з півострова.

Тема виставки, про яку зараз йтиме мова — Крим. Якщо ви мрієте хоч на годинку опинитись серед гірських краєвидів Ай-Пертрі, то неодмінно завітайте на виставку Олега Тісола “Крим”.

Виставка представляє колекцію оригінальних зображень Ай-Петрі — найвідомішої гори Криму. Ці роботи є частиною масштабного проекту, що включає близько 300 картин, створених художником з початку повномасштабного вторгнення. Кожне полотно відзначається своєю унікальністю. Митець зазначає, що цей цикл став для нього своєрідною формою арт-терапії.

Композиція кожної картини складається з двох основних елементів. У верхній частині зображено гору – потужний символ з глибоким містичним, майже сакральним значенням. Нижня частина представляє землю, відтворену через різноманітні візерунки, створені за допомогою авторської техніки з використанням тюлі. Цей метод надає роботам особливої теплоти та ностальгічного затишку.

Коли: 6 липня 2024, 14:00

Де: Палац Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1)

Виставка “Вхідний Квиток До Галереї. Історія Візуального Образу”

Чи звертаєте ви увагу на те, як виглядають різні чеки та вхідні квитки, з якими ви маєте справу ледь не щодня? Можливо, хтось одразу їх викидає, а хтось — кладе в гаманець та успішно забуває. Втім, якщо ви придбаєте вхідний квиточок до Галереї в Палаці Потоцьких, він навряд чи полетить в сміттєву урну разом з непотрібними папірцями. Запитаєте чому?

Справа в тому, що ці вхідні квитки містять зображення різноманітних витворів мистецтва. Якщо хочете дізнатись детальніше про їхню історію, тоді обов’язково відвідайте виставку “Вхідний квиток до Галереї. Історія візуального образу”.

Саме тут ви зможете простежити трансформацію візуального образу вхідних квитків до Галереї у часовому зрізі 2008‒2023 років за посередництвом шрифтів, кольорів, графічних елементів й познайомитися з репродукованими на них шедеврами нашої збірки.

Коли: 7-8 липня 2024

Тривалість: 3 лютого — 29 грудня 2024

Де: Палац Потоцьких

Квитки: придбати їх можна в касі Палацу Потоцьких

Схожі записи