Мистецькі події у Львові на вихідні

Мистецькі події у Львові на вихідні 2-3 березня

Як швидко летить час! Завтра вже п’ятниця, а значить ще один трудовий тиждень підходить до кінця. Ловіть цікаві мистецькі події у Львові на вихідні, де ви зможете насолодитись прекрасним сповна.

Вистава “Сад божественних пісень”

Чи подобається вам Григорій Сковорода? І ні, мова йде не про купюру, номіналом в 500 грн, а про постать українського філософа та його доробки. Якщо серед вас є ті, кому цікава ця тема, то не проґавте можливість відвідати виставу “Сад божественних пісень”, присвячена 300-річчу Григорія Сковороди.

Така назва обрана не просто так, оскільки мислитель є автором однойменної книги, яка містить чимало віршів з рефлексіями автора. За словами постановників вистави, “Сад божественних пісень” — це дорога до Сковороди та художнє дослідження якості, яка вже перемагає війну і закладає основу нової України.

Кожен присутній матиме змогу осмислити погляди та переконання Сковороди, які залишаються актуальними й дотепер.

Коли: 3 березня 2024, 17:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: 300 грн, і придбати їх можна за цим посиланням

Вистава “Кармен” у Львівській опері

Перед вами справжній скарб театрального мистецтва. Певно, чимало хто чув про оперу “Кармен”. У разі, якщо ви лише чули про неї, але не бачили, то час настав. Цієї суботи у Львівській опері відбудеться вистава “Кармен”, яка вже стала культовою.

Сюжет вистави:

Загадкова циганка Кармен вабить чоловіків своєю красою та незалежністю. Для неї кохання – це вільна пташка, яку не може приручити ніхто! Та сержант Хозе вірить, що йому під силу захопити прихильність темпераментної та волелюбної красуні! Задля цього він уникає зустрічей зі своєю нареченою Мікаелою та зраджує військову присягу.

Втім Кармен не кохає Хозе, її більше цікавить тореадор Ескамільйо. Палаюча пристрасть і ревнощі викликають у Хозе жагу помсти. Молодий сержант готовий піти на все заради її серця та вирішує, що Кармен буде належати тільки йому, і нікому більше…

Коли: 2 березня 2024, 17:00

Де: Львівський національний оперний театр

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Благодійна прогулянка легендарними вулицями Львова

Цього тижня мистецькі події у Львові на вихідні різноманітні. Так, наприклад, окрім театральних вистав, ви можете відвідати цікавезну екскурсію містом під назвою “Від Підзамне до Рогатки”. До речі, не сприймайте цю атракцію зі скептицизмом, якщо ви зі Львова, і переконані, що знаєте його, як свої п’ять пальців.

Під час екскурсії «Від Підзамче до Рогатки» ви дізнаєтесь, де починалась історія давнього Львова, почуєте казки, легенди, та історичні факти, а також дізнаєтесь скільки всього було вперше саме за нашим маршрутом.

Серед сакральних будівель вуличок, по яким ми підемо залишились місця, де колись молились євреї ,а одну із небагатьох синагог, що дійшла до наших днів, ми навіть зможемо побачити.

Окрім того, що ви зможете гарно провести час та, ймовірно, отримаєте нові інсайти, ви також допоможете людям похилого віку! Всі отримані кошти за екскурсію підуть на потреби літніх людей.

Коли: 3 березня 2024, 14:00

Де: для отримання деталей напишіть в телеграмі @Kateryna Magdenko

Вартість: 200 грн

Виставка Петра Сметани “Темне”

Крім цього, нагадаємо про виставку Петра Сметани “Темне”, про яку писали раніше.

На виставці “Темне” будуть представлені нові роботи Петра Сметани, які до цього ще не бачили світ. Мова йде про абстрактні полотна монументальних форматів. Цікаво, що першу частину цієї експозиції була представлена в Києві в галереї “Білий світ” протягом жовтня-листопада 2023 року.

Ці вихідні — остання можливість відвідати експозицію, оскільки 3 листопада вона закривається.

Де: галерея “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7)

Схожі записи