мюзикл "Гуцулка Ксеня" у Львові

Мюзикл “Гуцулка Ксеня” у Львові

Напевно, чимало хто чув про гуцулку Ксеню. Комусь цей образ відомий з фільму, хтось дізнався про неї з однойменної пісні Василя Зінкевича. Пропонуємо вам відвідати мюзикл “Гуцулка Ксеня” у Львові, де ви почуєте історію молодої дівчини по-новому.

Декілька слів про сюжет

До Ворохти зі США прибувають українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружиться з нею.

Коротко про мюзикл “Гуцулка Ксеня” у Львові

Вперше ця вистава побачила світ в Івано-Франківську, і з моменту прем’єри стала справжньою сенсацією. Чимало людей з усієї України приїжджають до Франківська, аби насолодитись прекрасною музикою та грою акторів.

Мюзикл “Гуцулка Ксеня” по-справжньому вражає, оскільки вирізняється своєю масштабністю. В ньому беруть участь більше 30 акторів! Крім цього, постановка майстерно поєднує автентичні українські елементи з сучасними. Прослідкувати це можна на прикладі хореографії, яка попри модерні стилі зберігає свою самобутність.

І це далеко не все. Зокрема, серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. Родзинка сценічного рішення – лазерне шоу від команди “Show Service”, яке створює неймовірні ефекти як на сцені, так і в залі.

Також на окрему увагу заслуговує музика, яка є основою мюзиклу. За неї відповідає український композитор Богдан Ткачук. Завдяки сучасному аранжуванню, йому вдалося змусити зазвучати її по-новому. Атмосферу на концерті створюватиме оркестр з 20 талановитих музикантів.

Коли: 12 березня 2024, 13:00 та 18:00

Де: Національна Львівська Опера

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи