Покази фільмів у Львові: “Опале листя” та “Війна один вірш”

Покази фільмів у Львові: “Опале листя” та “Війна один вірш”

Дивитись фільми вдома — це круто, а як щодо переглядів в компанії цікавих людей? Якщо ви зацікавились, то пропонуємо вам завітати на покази фільмів у Львові, які відбудеться в Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Про що кінострічки? Гортайте нижче та дізнаєтесь!

Коротко про покази фільмів у Львові

Опале листя”

Почнімо з “Опалого листя”. Цей фільм можна вважати достатньо свіжим, оскільки він побачив світ у вересня 2023 року. Це — комедія з елементами драми, виробництва Німеччини та Фінляндії. Нижче ви знайдете короткий синопсис до фільму:

“Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки”.

Коли: 11 липня 2024, 18:00

Де: Палац культури ім. Гната Хоткевича

Реєстрація: за цим посиланням

Вхід: вільний

Війна один вірш”

Режисером цього фільму став Філіп Ремундо, який створив його спеціально для Чеського телебачення.

“Героїні цього документального циклу – українські поетки, які приїхали до Брна у липні 2022-го року взяти участь у фестивалі Місяць авторських читань. Кожна з героїнь фільму документувала свої відчуття і враження протягом перших місяців повномасштабного вторгення Росії в Україну. На основі цих відео, інтерв’ю і записів читань поезії постало 9 короткометражних документальних фільмів. Серед героїнь документального циклу: Елла Євтушенко, Анна Грувер, Наталка Маринчак, Катя Бабкіна, Юлія Мусаковська, Катерина Калитко, Дарина Гладун, Маріанна Кіяновська, Оксана Стоміна”.

Коли: 12 липня 2024, 18:00

Де: Палац культури ім. Гната Хоткевича

Реєстрація: за цим посиланням

Вхід: вільний

Читайте також: У Львові Відбудеться Літній Інтенсив З Імпровізації

Схожі записи