мистецькі події у Львові на вихідні 23-24 березня

Мистецькі події у Львові на вихідні 23-24 березня

Кінець тижня вже на носі, а значить потрібно подумати про свій вікенд. Якщо хочете гарно провести час не вдома в ліжечку, а на відвідати цікаві мистецькі події у Львові, то наша підбірка саме для вас! Let’s go!

День народження Книгарні-кав’ярні старого Лева

Якщо у вас вдома є величезна поличка для книжок, і ви бажаєте поповнити свою колекцію, тоді обов’язково завітайте на цю подію. Книгарня-кав’ярня старого Лева на Галицькій святкує свій день народження — 4 рочки! На честь свята цих вихідних відбудуться чимало цікавих активностей для всіх охочих, а саме: зустрічі з письменниками, дегустація вин, святкові знижки, чудові подарунки та знайомства з однодумцями.

Для того, щоб бути впевненими на 100%, чи це ваша подія, ловіть коротенький перелік заходів, які відбудуться 23-24 березня:

— 23 березня, 15:00 – зустріч з письменником Андрієм Бачинським та розмова про книгу «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» (лінк на подію: https://fb.me/e/hvkvOrOJo)

— 23 березня, 19:00 – Дегустація вин за мотивами книги Оза Кларка «Історія вина в 100 пляшках» з Ігорем Смоляником (лінк на подію: https://fb.me/e/1KY85rP3U)
! Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/zgZ9UmAs9VkXJA928

— 24 березня 15:00 – Прем’єра книги Галини Вдовиченко «36 і 6 собак» (лінк на подію https://fb.me/e/AO0Jm2BOy)

— Знижка -20% на весь асортимент протягом 23-24 березня

— Святковий розіграш трьох подарунків серед усіх покупців, які здійснили покупки на 1000 грн (результати розіграшу шукайте у телеграм-каналі книгарні – https://t.me/starlevHalytska)

Коли: 23-14 березня 2024

Де: Кав’ярня-книгарня старого Лева (вул. Галицька, 17)

Виставка Арсена Харіна “Спадщина”

Цей варіант стане до вподоби тим, хто обожнює мистецькі події у Львові, пов’язані з українською автентикою. Встигніть відвідати виставку фотографа Арсена Харіна під назвою “Спадщина”.

На експозиції представлені фотографії, створені після початку повномасштабного вторгнення у мальовничих Карпатах. За словами автора виставки, центральним елементом на цих світлинах є не місце, а меседж: зберегти надбання предків та збагатити сучасний світ ними, памʼятати про своє коріння та пишатися ним, робити українське модним.

Арсен Харін вирізняється своїм унікальним творчим підходом, де він поєднує традиційні елементи з новаторськими ідеями. Його роботи демонструють сміливі й незвичайні образи, які розглядаються під несподіваними кутами зору. Саме це поєднання автентичності з сучасними тенденціями та креативний погляд на речі роблять творчість Арсена Харіна захопливою та такою, що відповідає актуальним мистецьким тенденціям.

Коли: виставка діє до 4 квітня 2024 включно, з 13:00 по 18:30

Де: Львівський органний зал

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Вистава “Друзі” у Львові

Не можна говорити про мистецькі події у Львові, і не згадати про театр. Цих вихідних ви маєте змогу побачити виставу “Друзі”, режисерами якої є відомі французькі режисери: брати Стефан та Давід Фоенкіноси. Ось коротенький синопсис до цієї постановки:

“Упередження в житті заважає яскраво бачити цей світ, а створюючи певний (нерідко хибний) образ людини, ми не можемо сприймати її по-іншому. А варто, адже відкриваючи одне одного ми відкриваємо окремий світ, наповнений радощами, переживаннями та калейдоскопом емоцій. Особливо, коли це стосується дружби, адже часто вона вимагає більше терпіння, аніж любов”.

Як бачите, тонкий французький гумор (який майстерно адаптований українською!), історія про друзів та калейдоскоп емоцій — що може бути кращим для перегляду суботнім вечором?

Коли: 23 березня 2024

Де: Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Кадр з вистави “Друзі”
Джерело: фейсбук-сторінка Першого театру

Вистава “Вороги дівчат” у Львові

Образ жінки в мистецтві займає важливе місце. Про них пишуть безліч віршів, прозових творів, пісень або ж знімають фільми. А чи хочете ви дізнатись іншу сторону жінки? На що вона здатна під впливом злості? Як вони справляються із трагічними ситуаціями? Якщо так, тоді вистава “Вороги дівчат” точно для вас. Ось короткий опис сюжету:

“Сюжет обертається навколо раптової події, яка руйнує життя героїв. Занурені в горе та гнів, вони шукають відповіді та прагнуть покарати винних”.

Коли: 24 березня 2024, 17:00

Де: Театральний центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи