Виставка Беати Корн та Ольги Пильник у Львові

У Львові стартує виставка кераміки Беати Корн та Ольги Пильник

Усіх львів’ян та гостей міста запрошують відвідати виставку кераміки, організаторами якої є Беата Корн та Ольга Пильник. Відкриття відбудеться 24 жовтня о 18:00.

Коротко про мисткинь

Виставка під назвою “БО” — це спільний проєкт двох подруг та колег Ольги Пильник та Беати Корн. Художниці займаються мистецтвом кераміки та розвивають свої авторські лінійки керамічного декору для інтер’єру. На перший погляд, експозиція має чудернацьку назву. Втім, на ділі все доволі просто та логічно — це перші літери імен мисткинь (Б — Беата, О — Ольга”. Прикметно, що це не перший спільний проєкт майстринь.

Беата Корн працює у галузі мистецтва, яка спеціалізується на біоморфній та абстрактній формі. Вона досліджує теми морфології життя, відношення між штучністю та природністю форм, емоційний стан суспільства та біологію поведінки людини у своїй творчості.

А от Ольга Пильник займається екологічними мотивами в мистецтві та створює роботи, які її рефлексії стосовно глобальних проблем. Плетені скульптури мисткині із кераміки виглядають як спроба віддати належну повагу ручній роботі в текстильному мистецтві та високій відповідальності за створення одягу, відомого як “повільна мода”.

Про що виставка?

Організаторки коротко описали концепцію експозиції кількома реченнями:

“Попри війну – хочеться творити

Бо зараз більше ніж раніше є потреба в прекрасному

Бо дружимо вже 28 років

Бо пройшли ту саму мистецьку школу, хоч і творимо в різних містах

Бо мистецтво – це вихід за рамки буденності

Бо кераміка – це особливий матеріал, який обʼєднує

Бо давно не робили спільної виставки

Бо цікаво експериментувати з матеріалом

Бо любимо Зелену Канапу”.

Тривалість: з 24 жовтня по 19 листопада

Де відбудеться: галерея “Зелена канапа” (вулиця Вірменська, 7)

Схожі записи