Екскурсія виставко Олекси Шатківського

У Львові відбудеться екскурсія виставкою Олекси Шатківського

Не проґавте можливість відвідати екскурсію виставкою робіт Олекси Шатківського під назвою “Олекса Шатківський. Графіка”. Запланована подія на 5 листопада о 15:00.

Хто проводить та на що очікувати?

Екскурсію виставковим простором проведе кураторка проєкту, арт-менеджерка, мисткиня Вікторія Шатковська. Під час лекції відвідувачі дізнаються більше про творчість Олекси Сміх-Шатківського, зокрема про його шлях до мистецтва, особливості його графічних робіт та його художній спадок. Крім того, відвідувачі дізнаються про те, як формувалася ювілейна експозиція митця.

Коротко про постать Олекси Шатківського

Шатківський також був талановитим художником-декоратором. Він створив низку декоративних панно, вітражів, гобеленів, які прикрашають громадські будівлі та приватні оселі. Його творчість охоплює різні жанри та техніки, від станкового живопису та графіки до декоративно-прикладного мистецтва.

Олекса Шатківський – український художник, який працював у різних жанрах і техніках. Його творчість відзначається глибоким ліризмом і майстерністю передачі народного характеру та української природи.

У графіці Шатківський працював у різних техніках, зокрема в гравюрі, літографії, офорті. Його графічні твори відзначаються витонченістю лінії, майстерністю передачі світлотіні та психологічної характеристики образів. Серед його найвідоміших графічних творів: “Портрет матері”, “Портрет батька”, “Портрет дружини”, “Портрет художника Ю. Древінського”, “Портрет художника В. Манастирського”.

Де відбудеться: Головна будівля НМЛ (проса.Свободи, 20)
Початок: 5 листопада о 15:00
Вартість екскурсії:
-для дорослих – 60 грн.;
-для учнів/студентів/пенсіонерів – 30 грн.

Схожі записи