Поетичний вечір Юрія Іздрика у Львові

У Львові відбудеться поетичний вечір Юрія Іздрика

Прихильники сучасної української літератури, ви тут? Для вас є прекрасна можливість познайомитись із метром модерної поезії та прози Юрієм Іздриком! Зацікавились? Готуйте гроші на квитки, оскільки 10 червня Юрій Іздрик приїздить до Львова на поетичний вечір в театрі ім. Марії Заньковецької.

Коротко про поетичний вечір

Прихильники Іздрика, ця подія — це справжній скарб для вас! 10 червня у Львові відбудеться поетичний вечір, на якому ви зможете насолодитись поезією Юрія Іздрика в його прочитанні. На вас чекає атмосферний та філософський вечір, який точно закарбується надовго.

Хто такий Юрій Іздрик?

Юрій Іздрик – сучасний український письменник, поет, культуролог, перекладач, публіцист, музикант та художник. Він є однією з найвідоміших та найвпливовіших постатей в українській літературі та культурі кінця XX – початку XXI століття.

Кількість творчих доробків Іздрик має чимало. Він є автором різноманітних романів, збірок оповідань, поетичних збірок, есеїв та перекладів. Ба більше, твори письменника перекладені англійською, німецькою, польською, французькою та іншими мовами. Також Юрій Іздрик — лауреат престижних літературних премій (наприклад, “Книга року BBC”, “Незалежність”, “Сковорода”, “ЛітАкцент”).

Якщо вас зацікавила творчість Іздрика, обов’язково прочитайте щось із його доробків:

  • Романи “Острів КРК” (1993), “Воццек & воццекургія” (1997), “Подвійний Леон” (2000), “AM™” (2004).
  • Збірки оповідань “Інший формат: Юрко Іздрик” (2003), “3:1” (2009), “ТАКЕ” (2009), “Флешка-2GB” (2009), “Флешка. Дефрагментація” (2009).
  • Фундаментальне видання “Номінація. Уся Проза Іздрика” (2016), що зібрало всю його прозову спадщину.

На особливу увагу заслуговує любовна лірика митця. Прочитавши його поезію, ви точно зрозумієте, що таке здорові стосунки. Поетична творчість Іздрика представлена численними збірками:

  • “Ю” (2013), “Після прози” (2013), “AB OUT” (2014), “Календар Любові” (2015), “Папіроси” (2017), “Ліниві і ніжні” (2018).
  • Збірки “Молитва”, “Меланхолії” (2019), “Інші речі” (2021), “Третій рай” (2023), “Колекція” (2023).

Цікавий факт: нещодавно в кінотеатрах відбулась прем’єра українського фільму під назвою “Я і Фелікс”, у якому одну з ролей зіграв Юрій Іздрик.

Коли: 10 червня 2024, 19:00

Де: Національний театр імені Марії Занькевецької

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Схожі записи