Різдвяна виставка у Львові

У Львові відбудеться Різдвяна виставка в галереї “Зелена канапа”

Якщо ви ще досі не відчуваєте різдвяний настрій, а фільм “Один вдома” не допомагає вам зарядитись святковою енергетикою, то не проґавте відкриття Різдвяної виставки в галереї “Зелена канапа”. Відкриття заплановане на 12 грудня.

Коротко про Різдвяну виставку

Вже 17 років поспіль команда галереї “Зелена канапа” влаштовує у Львові Різдвяну виставку незадовго до свята. Щороку на цій події талановиті українські митці представляють свої роботи в різних стилях. Об’єднувальним чинником є різдвяно-новорічна тематика робіт, що неабияк допомагає відчути святковий настрій.

На Різдвяній виставці присутні матимуть змогу побачити унікальні роботи, а саме: живопис, сакральне мистецтво, художнє скло, керамічну скульптуру, а також арттекстиль.

За словами організаторів, окрім різдвяно-новорічного, вони вклали ще один сенс в експозицію — сила мистецтва над темрявою.

“З війною дні стали ще темнішими. Але світло віри, надії та любові показує шлях через чудо духовного життя вираженого в мистецтві”.

Організатори Різдвяної виставки

Також вони дякують Збройним Силам України, хоробрим захисниками та захисницями святкувати Різдво та Новий рік всім українцям, які працюють для перемоги і дають можливість продовжувати розвивати і підтримувати українську культуру!

Коли: 12 грудня 2023 о 18:00

Тривалість: з 12 грудня 2023 по 14 січня 2024

Де: вул. Вірменська, 7

Вхід: вільний 🙂

Схожі записи