Львів гумористичний: на які стендапи піти у грудні

Набридли звичні події і хочеться простого людського похіхікати ввечері? Обов’язково ознайомтесь з нашою підбіркою стендапів українських коміків, які відбудуться у Львові в грудні.

Підпільний стендап “На трьох”

Почнімо зі стендапу, на якому ви матимете змогу почути купу смішних жартів та приколів аж від трьох людей одразу! Власне саме тому він носить таку назву.

У цей вечір виступатимуть:
– Сергій Чирков. Молодий і сміливий стендап-комік, який не боїться переступити межу.
– Антон Стенюк. Конор МакГрегор Українського стендапу. Комік, котрий жартує та сміється над собою і навколишнім світом. Кожний виступ навнений іронічними інтерактивами з глядачами та імпровізацією.
– Олександр Жипецький. Актор кіно і театру «Чорний Квадрат», учасник імпровізаційного шоу «Rockstar improv».

Пссс, ви можете не просто послухати смішні жарти, але й смачно перекусити та випити. І не забуваємо, що зараз війна, а отже потрібно підтримувати захисників та захисниць, аби вони змогли захистити нас. Саме тому, 20% від зібраних коштів будуть направлені на потреби Сил Оборони.

Коли: 13 грундя 2023 о 18:30

Де: Підпільний Кіндрат

Підпільний стендап “Андрій Стенюк. Востаннє”

А цей стендап — прекрасна можливість для прихильників творчості коміка Андрія Стенюка. Ви спитаєте чому? Справа в тому, що хлопець розкаже свій найкращий матеріал за всі 5 років кар’єри. Уявляєте? НАЙКРАЩИЙ! Тож цей виступ зацікавить більше тих, хто або не знайомий із творчістю Андрія Стенюка, або не чув усі його стендапи.

Сам комік говорить про те, що його виступ — це скоріш рефлексія на всім близькі та життєві теми. А чому ж назва “Востаннє”? Як можна зрозуміти з назви, це останній раз, коли Андрій презентує цій матеріал на публіці. Певна річ, якщо ви відвідаєте цей стендап, то отримаєте плюсик в карму, оскільки 20% прибутку від концерту йде на допомогу ЗСУ.

Коли: 23 грудня 2023 о 19:00

Де: Cult Comedy Hall

Вхід: квитки за (300 грн), а для військових — безкоштовно

“Те Саме Шоу”

Якщо ви обожнювали дивитись прогарму “Вар’яти” на Новому Каналі, то обов’язково відвідайте їхнє нове шоу під назвою “Те Саме Шоу”. На вас чекає нова концертна програма, актуальні жарти, яскраві пісні та дві години найкращого настрою, які запалять бойовим духом та позитивом кожного глядача.

Не забуваємо про подяку Збройним Силам, тож частина коштів з концерту піде на потреби захисників та захисниць.

Коли: 29 грудня 2023 о 19:00

Де: Палац Залізничників

Схожі записи