Благодійна коляда з гуртом Курбаси у Львові

Благодійна коляда з гуртом Курбаси у Львові

Настає час різдвяних свят, а значить кількість цікавих подій, які треба відвідати, збільшується. Тож пропонуємо вам завітати на благодійну коляду з гуртом Курбаси у Львові. Відбудеться вона 22 грудня о 19:00.

Хто такі Курбаси?

Курбаси — це український етно-гурт, який існує вже більше десяти років. Його засновниками та учасниками є актори Львівського театру імені Леся Курбаса Наталія Рибка-Пархоменко, Марія Онещак та Мирослава Рачинська.

Своєрідною “фішкою” гурту є концепція виступів. Інспіровані українською народною музикою, вокалістки та музиканти гурту об’єднують свої таланти для створення вражаючих музично-театральних вистав, які не лише звучать, але і вражають візуально.

Ці вистави відзначаються не лише потужним вокальним виконанням, а й використанням високотехнологічної сценографії та сучасних візуальних ефектів, таких як відеопроєкції та голографічні відображення. Кожен виступ стає унікальним мистецьким досвідом, де поєднуються традиції української культури та новаторські технології, створюючи неповторний атмосферний образ

Коротко про Благодійну коляду у Львові

На всіх присутніх чекає прекрасний вечір, сповнений автентичними українськими колядками у виконанні гурту Курбаси. Окрім цього, організатори підготували дещо цікавеньке: журнал під назвою “Локальна історія” поділиться історіями найвідоміших колядок та щедрівок, а також презентує “Різдвяний співаник” з 30-ма колядками та щедрівками із різних куточків України.

Головна мета проведення благодійної коляди — це допомога Збройним Силам України. Завдяки донатам організатори планують зібрати 200 000 тисяч на автомобіль для 24 ОМБр імені короля Данила . Тому ви не просто гарно проведете час, але й отримати плюсик в карму за добру справу та наближення Перемоги 🙂

Коли: 22 грудня 2023 о 19:00

Де: дворик Львівської копальні кави (пл. Ринок 10)

Вхід: 1000 гривень (+ співанок у подарунок)

Реєстрація: ось тут)

Схожі записи