Виставка Влодка Кауфмана у Львові

У Львові відкрили інсталяцію Влодка Кауфмана “Рани”

Усіх охочих та прихильників творчості художника Влодка Кауфмана запрошують на виставку під назвою “Рани”. Офіційне відкриття інсталяції відбулося 10 жовтня 2023. Триватиме виставка до 3 грудня.

Про постать Влодка Кауфмана

Влодко Кауфман – український художник, який працює в різних формах мистецтва, включаючи живопис, графіку та перформанс. Він є автором багатьох мистецьких проектів і бере участь у персональних та групових виставках.


За словами організаторів виставки, впродовж дев’яти років Влодко Кауфман створює пам’ятний проєкт, який є одночасно страшним і необхідним. Щодня, з початку російської агресії, він малює на клаптиках паперу умовний портрет воїна, який загинув у війні. Цей проект є нагадуванням про те, що на війні гинуть люди, і ми не повинні до цього звикати. Ми повинні цінувати кожне людське життя і пам’ятати про тих, хто віддав його за нашу свободу.

Коротко про виставку Влодка Кауфмана “Рани”

Інсталяція розгортається навколо творів Влодка Кауфмана і скульптур із збірки Музею народної архітектури і побуту у Львові, що постраждали від часу та безучастності людей, а також з приватної колекції, що має свій сакральний характер.

Тривалість: з 10 жовтня по 3 грудня

Де: костел зі села Язлівчик у Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (вул. Чернеча Гора 1)

Схожі записи