Куди піти в січні у Львові

Куди піти в січні у Львові

Закінчення Нового року не означає, що автоматично закінчуються всі веселощі. Навпаки, зазвичай січень видається досить багатим на цікаві та концептуальні івенти. Не знаєте, куди піти порозважитися? Та не хвилюйтесь, зараз ми трішки припіднімемо завісу таємниці й поділимося кількома класними подіями, куди піти в січні у Львові.

Благодійний різдвяний вечір

Різдвяно-новорічні свята це не лише час для розваг, але й для гарних справ. Ми не маємо забувати про те, що в Україні триває війна, а значить, кожен має максимально долучитись до її закінчення. Для цього є ідеальна можливість — Благодійний різдвяний вечір. Це ідеальний варіант для тих, хто не знає, куди піти в січні у Львові.

Організовує подію спільнота жінок з військовим досвідом “Жіночий Ветеранський Рух”. Вони збирають кошти на рації для 35 ОБр морської піхоти ім. контр-адмірала М.Остроградського.

А що ж то за такий Благодійний різдвяний вечір? Що ж, ловіть коротеньку програму цього дійства:

1. Лекція Лоренцо Де Веччі – професора Ліцею Данте Аліг’єрі (м.Трієст) : «Ренесанс і неокласицизм у Венеції та Трієсті. Архітектурні паралелі зі Львовом»

2. Мистецький аукціон картини Оксани Лозинської

3. Різдвяний Вертеп. Хор «Артос» храму Св. Климентія Шептицького. Диригент Наталія Івашків.

4. Святкове частування

Від вас лише потрібен вільний донат на вході, і все — тепер ви частинка надзвичайно важливої справи.

Коли: 4 січня 2024 року, о 18:00

Де: Мистецька бібліотека, вул. Шота Руставелі, 8

Вхід: вільний донат 🙂

Мертвий півень у супроводі струнного оркестру

Фанати “Мертвого півня”, ви тут? Якщо так, то готуйте свої гроші та біжіть за квитками вже зараз! 8 січня у Львівській Опері відбудеться концерт цього легендарного гурту у супроводі струнного оркестру. Всі прихильники творчості бенду матимуть змогу почути улюблені композиції в новому звучанні.

На концерті “Мертвий півень” виконає найліричніші пісні раннього періоду творчості, які дуже рідко виконувалися на концертах: «Ієронім Босх ХХ», «Пес», «Замок», «Чуєш, мила», «Трава», «Фаустове свято. Ніч». Також спільно з майстринею народного співу Уляною Горбачевською «півні» виконають кілька нових різдвяних композицій. Не обійдеться, звичайно, без всіма улюблених «Ми помрем не в Парижі», «Коли ти смієшся» та інших хітів.

Коли: 8 січня 2024 року, 19:00

Де: Львівська Опера

Квитки: придбати квитки можна за цим посиланням 🙂

Діснеївська симфонія у Львові

Завершує нашу підбірку куди піти в січні у Львові з події, яка точно не залишить байдужими дітей і навіть дорослих фанатів кінокартин від Дісней! У Львові відбудеться симфонічний концерт “Disney Symphony: The Sound of Magic”, на якому кожен охочий матиме змогу насолодитись культовими музичними творами з найпопулярніших мультфільмів.

Влаштовувати справжнє свято буде BIGSHOW ORCHESTRA — оркестр, головною фішкою якого є поєднання академічного виконання з візуальним супроводом та унікальними візуальними шоу!

BIGSHOW ORCHESTRA порадує прихильників Дісней мелодіями з багатьох картин, а саме: «Крижане серце», «Король Лев», «Тачки», «Історія іграшок», «Співай», «Аладдін», «Хроніки Нарнії», «У пошуках Немо», «Русалонька», «Красуня і Чудовисько», «Мікі Маус», «Попелюшка» та інші.

Коли: 9 січня 2024 року о 19:00

Де: Львівська Опера

Квитки: придбати квитки можна за цим посиланням 🙂

Схожі записи