куди піти у Львові в грудні

Свято наближається: куди піти у Львові в грудні

Зима розпочинається менше, ніж за тиждень, а це значить, що потрібно планувати грудень вже зараз. Тож беріть блокнотики, ручки та занотовуйте найкращі різдвяні та новорічні події, куди можна піти у Львові.

Крафтово-вінтажний ярмарок “У пошуках Різдва”

Починаємо підбірку з благодійної події! Тлум&Крам організовує цікаву тематичний захід приурочений до Різдва. Організатори стверджують, що саме тут усі охочі матимуть змогу дослідити феномен сучасного Різвдва. Окрім експозиції з різними вінтажними речами, ви також можете відвідати лекцію на тему Різдва та майстерку.

Ба більше, увагу фанатів шопінгу та вінтажних штук приверне ярмарок, на якому вони зможуть придбати листівки, прикраси, одяг, книги, посуд, елементи декору свого помешкання та багато чого іншого.

А тепер про благодійну складову. Цей ярмарок покликаний зібрати 200 000 грн на потреби Збройних Сил України. Тож окрім цікавого дозвілля, ви отримуєте плюсик в карму за свою щедрість, зроблену добру справу та наближення Перемоги! Прекрасний варіант, куди піти у Львові в грудні.

Коли: 9 грудня з 14:00-20:00, 10 грудня з 12:00 по 18:00

Де: Львівський палац мистецтв, Коперника 17

Вхід: вхідний квиточок коштує 200 гривень, але для військовослужбовців, людей з інвалідністю, пенсіонерів та дітей до 12 років — вхід безкоштовний 🙂

Для тих, хто хоче взяти участь в ярмарку в ролі продавця, заповніть цю форму

Сольний стендап Василя Байдака “Довільно-хаотичне”

Ця подія для любителів Василя Байдака і гумору в цілому. Насправді, ніщо не перевершить опис цієї події, яку написав Василь Байдак, тож просто читайте та насолоджуйтесь 🙂

“привіт. я їду в тур. матеріал новий, в інтернеті немає нічого звідси. можливо, ти щось десь чув чи чула вживу, то, звісно, може бути, бо ж матеріал перевірявся, аби бути смішним. вийшов смішним. є абсурд. все про нашу реальність. і трохи вигаданої. якщо ти мене знаєш, то так — там буде усе, що ти любиш. якщо не знаєш— гарне місце і час познайомитись”.

Василь Байдак

Назва стендапу обрана не просто так. Комік пояснює, що наразі відчуває себе саме так — довільно-хаотично, через хаос, який принесла росія. Однак задля того, щоб перенаправити свій життєвий хаос в бік перемоги, після стендапу Василь проведе аукціон, 100% коштів з якого підуть на потреби Збройних Сил України. Окрім цього, 20% від проданих квитків також йдуть на ЗСУ! Тож не зволікайте, купляйте квиточки, смійтеся, отримуйте плюсик в карму та наближайте Перемогу!

Коли: 15 грудня 2023 19:00

Де: Центр Довженка

Різдво в опері з гуртом СКАЙ

Гурт СКАЙ вже став культовим в Україні і має тисячі прихильників. Якщо ви один з них і не знаєте, куди піти у Львові в грудні, то не проґавте можливість відвідати відвідати їхній різдвяний концерт. До програми вечора увійдуть найвідоміші хіти «Легковажна», «Тебе це може вбити», «Струна», «Подаруй світло» та інші відомі роботи.

Також у неповторному виконанні прозвучать ваші улюблені колядки та новорічні пісні. Різдвяна програма гурту СКАЙ – це світла святкова атмосфера, ефектні декорації, нестримна енергетика та море неймовірних емоцій під акомпанемент чуттєвого саксофону!

Коли: 25 грудня 2023, 19:00

Де: Львівська опера

Новий вертеп з гуртом ТМНК

Завершує нашу підбірку подій, куди піти у Львові в грудні, різдвяний вертеп з учасниками гурту ТМНК. У програмі дійства будуть поєднані найкращі традиції українського вертепу та сучасний контекст.

Учасники гурту знову перетворяться на персонажів вертепу і цього разу ролі розподілилися так:

  • Фагот – Чорт
  • Фоззі – Шинкар
  • Ярослав Верьовкін (гітара) – Цар
  • Антон Батурин (DJ) – Цар
  • Віктор Корженко (барабани) – Цар
  • Костянтин Жуйков (бас) – Ірод
  • Олександр Шиманський (фортепіано, труба) – Янгол
  • Євген Гусак (перкусія) – Смерть

Коли: 28 грудня, 18:30

Де: !FESTrepublic

Квиточки: придбати можна тут

Схожі записи