Виставка Миколи Андрущенка у Львові

У Львові стартує виставка Миколи Андрущенка “Життєві діалоги”

Не пропустіть відкриття виставки художника Миколи Андрущенка “Життєві діалоги”. Офіційна подія запланована на 19 грудня о 17:00.

Коротко про автора

Микола Андрущенко — народився 19 грудня 1935 року в селищі Рудник Жовтневий на Дніпропетровщині. Навчався у Львівській національній академії мистецтв на факультеті монументального живопису. Його наставниками були відомі митці Карло Звіринський, Данило Довбошинський та Роман Сельський.

Трудову діяльність Микола Андрущенко розпочав 1956 року вчителем середньої школи у місті П’ятихатки. З 1991 року працював доцентом кафедри монументального живопису ЛНАМ, де відродив викладання старовинної техніки енкаустики. Нині він — Народний художник України, Заслужений художник України, професор.

Художник бере активну участь у виставках з 1965 року. Його роботи неодноразово експонувалися як в Україні, так і за кордоном. Працює у галузі графіки, станкового та монументального живопису. Твори зберігаються у приватних і державних колекціях. Митець живе і творить у Львові.

Що буде на виставці?

Концепція виставки доволі цікава, оскільки її проведення стало гарною традицією митця. Щороку, 19 грудня, на свій день народження Микола Андрущенко малює автопортрет, на яких прослідковується зміна стилів художника.

Власне на експозиції кожен охочий матиме змогу побачити роботи, виконані в різних стилях та на різну тематику. Микола Андрущенко однаково майстерно працює в жанрах олійного живопису, розпису на склі, побутової картини, натюрморту та пейзажу.

Його роботам властивий експресивно-декоративний стиль, який виявляється насамперед в емоційному наповненні кожного твору. Художник прагне до монументального, узагальненого зображення образів, глибокого розкриття задуму через динамічну гру ліній та експресивну подачу кольору. Також він майстерно використовує народні декоративні засоби.

Коли: 19 грудня 2023 о 17:00

Тривалість: з 19 грудня 2023 по 19 лютого 2024

Де: PM Gallery (Львів, вул. Коперника, 17)

Схожі записи