Мистецькі події у Львові на вихідні 27-28 квітня

Мистецькі події у львові на вихідні 27-28 квітня

Уже середина робочого тижня, але якщо ви ще не визначилися з планами на майбутні вихідні, не хвилюйтесь. Ми зібрали для вас найцікавіші мистецькі події у Львові на вихідні 27-28 квітня. Вони не лише стануть захопливою розвагою, а й матимуть для вас корисний та збагачуючий характер.

Благодійний концерт гурту “Солом’яник” в Домі Франка

Почнімо нашу підбірку з музики. Мова йде не про аби-яку музику, а пісні про любов та звитягу від гурту “Солом’яник”! Співпраця дуету почалася на підґрунті старовинної музики, а саме виконання Українських духовних кантів, але дуже швидко розгалужилась на виконання народних пісень.

Якщо ви давно шукали мистецькі події у Львові, де можна насолодитись народними мотивами та долучитись до благодійності, то цей концерт саме для вас!

Коли: 27 квітня 2024, 19:00

Де: Дім Франка (вул. Івана Франка, 150/152)

Вартість: донат від 300 грн (надіслати кошти можна за цим посиланням або на цю картку:
5375 4112 1720 2352 )

Майстер-клас по створенню великодньої писанки

Сподіваємось, ви пам’ятаєте, що Великдень вже на носі? Принагідно пропонуємо вам відвідати майстер-клас зі створення писанок “Сокальська писанка”. Чому варто долучитись до цієї ініціативи?

Перш за все, ви навчитесь розписувати великодні писанки та дізнаєтесь символізм різних візерунків. Окрім цього, у вас буде унікальна можливість побачити колекцію писанок, яку почав збирати митрополит Андрей Шептицький ще у 1907 році! Наразі їх налічується більше, ніж 3600!

Коли: 27 квітня 2024, 20:00

Де: Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького (вул. Михайла Драгоманова, 42)

Вартість: 250 грн

Реєстрація: за номером телефону — 0671451942

Благодійний концерт гурту “Діти інженерів” у Львові

Якщо вас цікавлять більш запальні музичні мистецькі події у Львові, то придбати квитики на благодійний концерт гурту “Діти інженерів” — це просто-таки знак долі! Улюблені пісні сучасного українського гурту + донати для 109 ОГШБ та бригади НГУ Азов — що може бути краще? Мершій домовляйтесь з друзями, готуйте гроші та придбавайте квиточки.

Коли: 27 квітня 2024, 18:30

Де: !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Виставка “Онтологія карнавалу Юрія Чаришнікова”

Перейдімо тепер до графічного мистецтва. У Львові триває виставка під назвою “Онтологія карнавалу Юрія Чаришнікова”, де кожен охочий зможе познайомитись або ж ґрунтовніше дослідити розвиток майстерності львівського Художника Юрія Чаришнікова.

Митець народився (у 1947 році), навчався та розпочав свою творчу кар’єру у Львові. Втім, у 1991 році він переїхав до США, де продовжив активно розвивати свої навички та вміння.

Після переїзду до Америка роботи Ю. Чаришнікова було експоновано на виставці українського мистецтва в Українському артцентрі Чикаго. У 2000-х роках художника відзначили золотими медалями і нагородами Гран-прі у Нью-Йорку (відзнака ООН), Нью-Джерсі, Голлівуді, Лос-Анджелесі, Сеулі.

У творчості Ю. Чаришнікова карнавал виступає не лише як тема, але й як філософська концепція, що пронизує та об’єднує всі його графічні цикли. Цей образ стає метафорою сутності буття, його складності, суперечливості та унікальності. Митець зображує вічне протистояння минулого і майбутнього, мудрого і безглуздого, трагічного і комічного.

Чаришников черпав натхнення з творів українських та зарубіжних письменників, чиї твори досліджували подібні теми. Він звертався до спадщини майстрів слова, щоб глибше осмислити людську природу та місце людини у світі.

Тривалість: з 5 квітня по 24 травня 2024

Де: Львівська національна галерея мистецтв ім. Б.Г. Возницького (вул. Стефаника, 3)

Також нагадуємо про виставку Анатолія Мельника “Крізь призму”, яку можна відвідати 27-28 квітня!

Вистава “Танець життя” у Львові

Про що ви думаєте, коли чуєте фразу “мистецькі події у Львові”? Якщо ваша відповідь — театр, то ви зобов’язані відвідати виставу за мотивами твору Олександра Олеся “Танець життя”.

П’єса “Танець життя” торкається актуальних життєвих реалій та проблем. Олесь порушує теми стосунків у сім’ї, юнацького кохання, кар’єрних амбіцій. Він показує, як у пошуках щастя люди можуть втрачати зв’язок між собою та не помічати рідних.

Вистава вражає строкатістю образів, багатошаровістю сюжетів, калейдоскопом емоцій від сміху до сліз. Це безперервний танець розуму, душі та серця, в якому переплелися всі людські покоління як головні герої великого непередбачуваного шоу під назвою “життя”. Кохання, сміх і сльози поєднані в одній яскравій виставі.

Коли: 28 квітня 2024, 18:00

Де: Театр Воскресіння (вул. Городоцька, 25в)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи