прем'єра документального фільму "Різдво разом" у Львові

Прем’єра документального фільму Різдво разом у Львові

З дня на день починається сезон різдвяних свят, на які чимало людей чекали цілий рік. Дехто рахує дні до прем’єри новеньких фільмів та серіалів. Втім, не варто забувати, якою ціною українцям дається це Різдво. Саме тому, не проґавте можливість відвідати прем’єру документального фільму під назвою “Різдво разом”.

Про що фільм “Різдво разом”?

Попри те, що назва кінострічки звучить доволі позитивно, її сюжет дещо мінорний. Документальний фільм “Різдво разом” розповідає, як команди молоді з різних регіонів України відвідали Слобожанщину на початку 2023 року, аби разом із мешканцями звільнених міст, постраждалих від російської агресії, створити святковий різдвяний настрій і підтримати їх своїми колядками та вертепами.

Стрічка вийшла доволі чуттєвою, оскільки її наскрізною темою є наслідки російського терору та окупації.

Коротко про авторів документального фільму

Ідея проведення такої акції належить волонтеру української спільноти та організації Ukraїner (вона займається збором та публікацією унікальних історій та медіаконтенту про Україну) з міста Бережани на Поділлі – Віктору Перфецькому.

Подібна ініціатива під назвою “Різдво разом” вже існувала у 2000-х роках, коли родини із західних регіонів України, зокрема Галичини, Волині та Поділля, де краще збереглися різдвяні традиції, запрошували до себе на свята дітей зі сходу та півдня країни, аби познайомити їх із місцевими звичаями та обрядами.

Коли: 23 грудня 2023 о 17:00

Де: Центр ім. Митрополита Шептицького (вул. Стрийська, 29а)

Реєстрація: лінк на анкету тут 🙂

Схожі записи