виставка робіт Бартоломео Пінеллі у Львові

У Львові стартує виставка робіт Бартоломео Пінеллі

Запрошуємо прихильників творчості Бартоломео Пінеллі відвідати виставку його робіт під назвою «Національна ідентичність у графічних творах Бартоломео Пінеллі». Відкриття заплановане 19 листопада 2023.

Коротко про постать Бартоломео Пінеллі

Бартоломео Пінеллі (1781-1835) — італійський художник-графік, ілюстратор і гравер. Він народився в Римі і навчався в Академії Святого Луки. Пінеллі був одним із найвидатніших майстрів офорту в Італії XIX століття.

Його творчість характеризується реалістичним зображенням повсякденного життя, а також використанням яскравих і динамічних композицій. Пінеллі також був відомий своїми ілюстраціями до літературних творів, зокрема до роману Мігеля де Сервантеса “Дон Кіхот”.

Що буде на виставці?

На виставці Бартоломео Пінеллі у Львові буде представлений цикл його творів, виконаних у техніці офорту та акварелі. З початку другої половини XVIII століття в Європі набули популярності альбоми гравюр з побутовими сценами, які відображали народні типажі. Роботи художника є надзвичайно важливими в контексті історії, оскільки він приділяв особливу відтворенню національного одягу, враховуючи його різноманіття залежно від регіону. Фактично, за допомогою картин Бартоломео Пінеллі можна детальніше дізнатись про особливості тогочасного життя та культурну специфіку центральної та південної Італії.

Коли: з 19 листопада по 31 грудня 2023 року

Де: виставкові зали Палацу Лозинського

Схожі записи