Жадан і Собаки презентують новий альбом у Львові

Жадан і Собаки презентують новий альбом у Львові

Тук-тук! Чи є тут фанати “Жадана і Собак”? Якщо так, то перед вами скарб, а не подія! У Львові відбудеться презентація нового альбому гурту під назвою “Радіопромінь”. Покваптесь придбати квиточки.

Хто такі “Жадан і собаки”?

Якщо вам не відома творчість цього гурта, то беріть блокнотики і записуйте. “Жадан і Собаки” — це український рок-гурт, що виник у Харкові у 2000 році. Спочатку він називався “Собаки у космосі”, але у 2014 році, внаслідок тісної співпраці Сергія Жадана з гуртом, він отримав нову назву.

Прикметно, що фронтмен гурту активно займається не лише музичною діяльність, але й літературною. Сергій Жадан є одним із найбільш популярних сучасних українських письменників та поетів.

Гурт “Жадан і Собаки” виконує музику в стилі ска-панк. Їхній репертуар складається з пісень на українській мові, які часто присвячені актуальним соціальним та політичним темам.

Коротко про презентацію альбому

Концерт гурту у Львові є частиною Благодійного Зимового Туру Україною. Саме під час нього “Жадан і Собаки” презентують прихильникам новий альбом “Радіопромінь”. Однак не варто перейматись, без золотих хітів ніхто не залишиться. За словами учасників гурту, на концерті також виступить співачка Марта Липчей.

Спеціальною гостею наших зустрічей стане фантастична співачка Марта Липчей, тож це буде ексклюзивна програма, в межах якої ми презентуємо, зокрема кілька спільних пісень.

І найважливіша частина — частина коштів, отриманих з концерту, буде направлена на потреби Збройних Сил України. Що може бути краще?

Коли: 4 лютого 2024, о 18:00

Де: !FESTrepublic

Квитки: придбати квитки можна за цим посиланням 🙂

Схожі записи