Виставка Олексія Аполлонова у Львові

У Львові триває виставка Олексія Аполлонова “Карпати плюс”

Не упустіть можливість відвідати виставку художника Олексія Аполлонова “Карпати плюс”. Триватиме вона до 29 жовтня 2023 включно.

Коротко про постать художника

Олексій Аполлонов — український живописець, художник та графік. Він не обмежує себе в жанрах і стилях, а шукає нові форми і способи самовираження. Роботи Олексія часто вражають своєю яскравістю і оригінальністю.

Олексій Аполлонов створює різноманітні картини, включаючи портрети, натюрморти, сюжетні композиції та пейзажі. В його творчості можна виявити вплив різних стилів, таких як примітивізм, абстрактний мистецтво, нефігуративний живопис, постімпресіонізм і живопис з виразними контурами, а також фігуративний підхід. Творчість художника є яскравим прикладом того, як можна поєднувати традиції і новітні тенденції в мистецтві

Що можна побачити на виставці?

Наскрізною темою «Карпат» є тема єдності універсуму, для якого (як і для справжнього митця, у нього заглибленого) не існує предметів незручних, непотрібних, неоковирних. Автор наче кидає цьому універсуму «тихий виклик», створюючи свій персональний і дуже нетрадиційний мікрокосм»

Олег Сидор-Гібелинда

Саме так кандидат мистецтвознавства Олег Сидор-Гібелинда описав концепцію робіт художника.

Де відбудеться: Палац Лозинського, вул. В.Стефаника 3

Тривалість: з 1 по 29 жовтня

Схожі записи