Благодійний фестиваль мистецтва та вина у Львові

Благодійний фестиваль мистецтва та вина у Львові

Якщо ви прихильник мистецтва, смачного вина та добрих справ, то Lviv Art and Wine Festival точно для вас. Триватиме благодійний фестиваль мистецтва та вина з 2 по 3 грудня.

Коротко про благодійний фестиваль мистецтва та вина у Львові

Варто зазначити, що це вже четвертий такий благодійний фестиваль у Львові. Цього року його головним гаслом є: “Підтримуй своє. Повертай своє”. І це не дивно, адже, за словами організаторів Lviv Art and Wine Festival, у них є дві основних мети.

Перша — це підтримати українських виноробів та популяризувати їхні вина, які нічим не гірша, а то і кращі за імпортні. Друга — наголосити на тому, що чимало українських митців відомі у світі під іншою національністю (фактично, їх привласнила собі Росія, а значить — відібрала чималий шмат нашої автентичної культури). Мова де про Казимира Малевича, Василя Єрмилова, Давида Бурлюка, Олександру Екстер та багатьох інших. Саме такими ідеями надихались організатори.

Не можна не згадати про те, що фестиваль — благодійний. Частину коштів, виручених із вхідних квитків та продажу продукції на фестивалі, перерахують для закупівлі і виготовлення протезів для цивільних та військових, постраждалих від війни на базі проєкту НЕЗЛАМНІ.

Програма благодійного фестивалю мистецтва та вина у Львові

  • Мистецька експозиція: живопис та скульптура митців-сучасників, інтерактивна інфографіка з репродукціями відомих авангардистів та тимчасова книгарня з великою підбіркою книг про авангард.
  • Винний маркет: понад 20 виноробів (локальні сімейні винарні та популярні винні бренди).
  • Форум: обговорення учасниками розвитку винної інфраструктури України.
  • Лекторій: лекції мистецтвознавців та винних експертів.
  • Арт-маркет: стильний декор, прикраси та посуд від локальних брендів.
  • Вечірня програма: камерні виступи львівських музичних гуртів.

Коли: 2-3 грудня 2023 (з 12:00 по 21:00)

Де: Львів, Lem Station, вул. Дмитра Вітовського 57

Ціна за вхід: 200 грн

Схожі записи