фільм про Степана Бандеру

У Львові відбудеться показ фільму про Степана Бандеру

Не пропустіть показ фільму про Степана Бандеру під назвою “Атентат — Осіннє вбивство в Мюнхені”. Подія відбудеться 21 листопада 2023.

Про що фільм?

Фільм “Атентат — Осіннє вбивство в Мюнхені” не менш цікавий, аніж історії про всесвіт DC та інші культові кінокартини. Режисер Олесь Янчук вирішив детальніше розповісти трагічну історію смерті українського політичного діяча, ідеолога та одного із засновників Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Фільм про Степана Бандеру розповідає про події, які відбувалися в Україні та за кордоном з 1947 по 1959 рік. У цей період рейдові загони УПА продовжували боротьбу з радянською владою, а вигнанці та біженці з України об’єднувалися в еміграції, щоб зберегти свою національну ідентичність.

Кінокартину покажуть в рамках проєкту «Живе кіно у Львові» з кіноплівки з приватної колекції Олександра Мандрика.

Детальніше про показ

Окрім того, що присутні матимуть змогу переглянути фільм про Степана Бандеру, вони також зможуть послухати розповідь про процес його створення. Спікером на події буде Орест Огородник, виконавець однієї з головних ролей, драматург та режисер-постановник Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. Заслужений діяч мистецтв України Орест Огородник.

Після офіційної частини всі присутні зможуть насолодитись кавою від Кави Старого Лева.

Коли: 21 листопада 2023 о 17:00

Де: Львівський палац мистецтв Lviv Art Palace

Схожі записи