вистава "Засвітнє танго"

Вистава “Засвітнє танго” за мотивами роману Юрія Винничука у Львові

Чи є серед вас прихильники творчості Юрія Винничука? У вас є чудова можливість побачити виставу за мотивами роману “ Танго смерті” під назвою “Засвітнє танго”. Про що вистава та чому її варто відвідати — читайте далі!

Коротко про виставу “Засвітнє танго”

“Жанрова містично-детективна історія на тлі (між)воєнного Львова. Велике багатонаціональне місто, яке живе своїм життям: тут народжуються, помирають, кохають, сваряться та миряться. Серед інших мешканців чотири друга: українець, поляк, німець та єврей.

Для Ореста Барбарики смерть – дуже хвилююча тема. Адже під час Першої світової війни покоління його батьків віддавало своє життя. І тепер хлопець намагається зрозуміти – за що саме. 1939 рік кидає нашим молодим героям нові виклики. Важливий вибір стоїть перед наступним поколінням, життя якого невідворотно змінилося”.

Спогади минулого та сьогодення зливаються в калейдоскопі сюрреалістичних образів, де бюро ритуальних послуг стає майданчиком для абсурдистського гумору та філософських роздумів. Скрипкове “Танго” лунає відлунням у кожному закутку свідомості, провокуючи глибокі роздуми.

Ця вистава – справжній симбіоз драматичного мистецтва та ляльок, де живі актори взаємодіють з анімаційними персонажами. Не пропустіть унікальну можливість поринути у вир пристрастей, таємниць та пошуку сенсу життя в атмосфері старовинного Львова. Вікові обмеження – 16+.

Коли: 26 червня 2024, 18:00

Де: Львівський театр ляльок (площа Данила Галицького)

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Читайте також: Deep Forest У Львові: Благодійний Концерт В Україні Після 7-Річної Перерви

Схожі записи