Deep Forest у Львові

Deep Forest у Львові: благодійний концерт в Україні після 7-річної перерви

Шанувальники електронної музики можуть радіти, адже культовий французький проєкт Deep Forest на чолі з відомим композитором Еріком Муке знову завітає в Україну. Вперше за останні 7 років музиканти дадуть два грандіозних концерти — 6 липня у Львові та 7 липня у Києві.

Коротко про Deep Forest

Під час виступів Deep Forest представить свій найновіший альбом “Crystal Clear”, який побачив світ зовсім нещодавно. Це результат творчої співпраці Еріка Муке з талановитим французьким електронним музикантом Олів’є Делевінєм. Разом вони створили унікальний звуковий всесвіт, поєднавши різноманітні музичні стилі та жанри.

В альбомі присутні характерний для музикантів природний ембієнт, клавішні балади, джазові мотиви, EDM, афробіт та багато іншого. Це вдала еклектика, в якій жанри не конкурують, а гармонійно співіснують.

Прикметно, що вміння порівнювати різноманітні музичні стилі допоміг Deep Forest стати першим французьким проєктом, який отримав престижну премію “Греммі” у 1995 році за альбом “Boheme”.

Музика гурту надихає не лише слухачів, але й інших виконавців. Серед шанувальників Муке – Sainte Vie, Fakear, SAMIFATI, Onuka та багато інших. Ба більше, такі зірки як Джош Гробан, Гербі Генкок та Пітер Гебріел співпрацювали з ним над власними проєктами.

Тож не проґавте шанс стати свідками незабутнього дійства та насолодитися мікcом електронних, етнічних, джазових, класичних та епічних звуків у виконанні Deep Forest. Ви не лише насолодитесь унікальною музикою, але й допоможете Збройним Силам України. Весь прибуток з концертів буде переданий до благодійного фонду “Повернись живим”.

Коли: 6 липня 2024, 19:00

Де: !FestRepublic (вул. Старознесенська, 24)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи