Найдорожча ресторація Галичини (“Масони”)

Ресторан «Мережі концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ» Найдорожча Ресторація Галичини розташований в саму центрі старовинного Львова, навпроти міської Ратуші над Крилатим левом. Це закрита для стороннього ока ресторація, де відвідувач потрапляє у світ таємничого інтер’єру, легкої класичної музики та джазу, загадкових символів та знаків, масонських традицій та європейської кухні.

Для гостей закладу буде цікавим таємний вхід до залів ресторану, неординарний дизайн вбиралень , лише чоловічий персонал, а також відтепер діє пропозиція Cork Fee: будь-який відвідувач може принести із собою пляшку вина, придбану у виномаркеті Wine Time або cупермаркеті напоїв з цілого світу “Ваш Сомельє”.

Завітавши у заклад можна відчути себе лицарем за круглим столом, романтиком на балкончику площі Ринок, а також дізнатись, які українці приклались до масонського руху і як масонський рух приклався до України. 

Найдорожча Ресторація Галичини підтримує систему лояльності LOKAL, кожен власник карток клієнтів отримує все в 10 разів дешевше. 

Схожі записи