Криївка

Один із перших ресторанів за кількістю відвідувачів у Європі. Криївка, ховається на кілька поверхів під землю та ще й створила свою кулеметну точку на даху навпроти Львівської ратуші. Заклад прославилася через гротескне оформлення кафе під схованку бійців УПА – через це ресторан здобув неоднозначну серед тих, хто досі вірить, що “у львівському метро б’ють москалів”. Але це не зупиняє туристів і вони всеодно включають Криївку – один із небагатьох у Львові цілодобових закладів – у свій маршрут містом.

Підхід до кожного клієнта тут особливий. На вході вас вітає мужчина з автоматом у формі вояка УПА та запитує гасло. Іноді доводить випити штрафні сто грам медовухи – тоді всі в Криївці стають рівними і вас проводять у підземелля. Тут на вас чекає тир, зброя, із якою бігали ще воїни-повстанці, виставка старих документів та фото, музика часів бандерівського підпілля. А головне – веселі компанії та абсолютна мультикультурність контингенту. Гарна атмосфера і смачна кухня з алкоголем об’єднує всіх!

Гастрономічний вибір в ресторані в межах української та польової кухні, вся їжа подається у військовому посуді. Варто спробувати “патріотичні” страви, такі як смажені свинні рильця і вушка..

Схожі записи