Комедійна вистава “Він, вона, вікно, покійник” у Львові

Комедійна вистава “Він, вона, вікно, покійник” у Львові

Зізнавайтесь, як давно ви були в театрі? Якщо ви переконані, що вистави — це нудно, то вистава “Він, вона, вікно, покійник” точно змінить вашу думку. Про що постановка — читайте далі!

Вистава “Він, вона, вікно, покійник”: про що вона?

Це не просто комедія, а культова постановка! “Він, вона, вікно, покійник” авторства Рея Куні дебютувала перед британською аудиторією у 1990 році. Захопливий сюжет п’єси викликав захват театральних оглядачів, і твір був удостоєний престижної нагороди Лоуренса Олів’є як видатна комедійна вистава року. З того часу ця п’єса неодноразово ставилася на сценах у багатьох країнах світу.

Джерело: офіційний сайт Театру Воскресіння

“Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом

Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім…”

Щоб дізнатись, що буде потім, приходьте в суботу!

Коли:11 травня 2024, 18:00

Де: Театр Воскресіння (площа Генерала Григоренка, 5)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Також нагадаємо вам про поетичний вечір Юрія Іздрика, який відбудеться рівно за місяць. Тож покваптесь та встигніть придбати квиток 🙂

Схожі записи