5 сайтів, де можна найти роботу у Львові

Львів не просто перспективне місто для життя чи навчання, але й для працевлаштування. Знайти першу чи постійну роботу у Львові можна на сайті layboard.com, де чимало пропозицій та багато актуальної інформації. 

Загалом в Україні багато популярних сайтів, що надають так само багато корисної інформації. Вони допомагають визначитись з напрямком та специфікою майбутньої роботи. 

Layboard.com

Сайт Layboard.com не дарма вважається одним з найпопулярніших сайтів для пошуку роботи. Платформа доволі проста для використання. В першу чергу завдяки такому же простому інтерфейсу, а якому розбереться навіть новачок. 

Основні переваги та особливості сайту:

 • неймовірна кількість пропозицій, що завжди актуальні;
 • детальна інформація про всі вакансії, вимоги та зарплату;
 • можливість завантажити своє резюме.

Саме публікація свого резюме відкриває перед робітником будь-якої сфери чимало нових можливостей. 

В цілому сайт для пошуку роботи у Львів згодиться і для того, щоб знайти стажування чи для перегляду актуальних трендів ринку праці. Сайт також пропонує чимало вакансій за кордоном, а тому віддалену роботу зі Львова також можна розглядати, особливо в нинішніх реаліях. 

Work.ua

Ще один популярний сайт допоможе швидко знайти роботу за кордоном чи в Україні, наприклад, у Львові. 

Платформа Work.ua публікує чимало пропозицій та її головні переваги:

 1. На сайті відбувається досить проста реєстрація. Вона не є обовʼязковою, але допоможе швидше відгукуватись на актуальні пропозиції. Після реєстрації робітник може опублікувати й своє резюме.
 2. Навіть без реєстрації користувач сайту може переглядати актуальні пропозиції. Їх на сайті велика кількість. 
 3. Сайт надає можливість отримувати спеціальні повідомлення. Тоді користувач може дізнатися про нові оголошення, на які ще ніхто не відгукнувся.

Один з найпопулярніших українських сайтів з пошуку роботи, де можна знайти вакансії у Львові та інших містах України також абсолютно безкоштовний. 

Rabota.ua

Ще один відомий сайт з пошуку роботи в Україні, на якому є багато вакансій у Львові, Rabota.ua. Він доволі простий. На сайті чимало фільтрів для швидкого пошуку роботи за такими категоріями:

 • професія чи сфера;
 • зарплата;
 • кількість робочих годин;
 • графік;
 • регіон.

Сайт надає всю необхідну інформацію про вакансії. Ще до моменту співбесіди робітник знає, що від нього будуть вимагати та що він отримає. 

В цілому на сайті постійно публікується корисна інформація. Наприклад, про те як швидко пройти співбесіду та як знайти перше місце роботи, наприклад, без досвіду. На сайті також є чимало пропозицій стосовно працевлаштування за кордоном, знову без досвіду роботи. Вся ця інформація безкоштовна для всіх користувачів. 

Jooble.org.ua

Якщо потрібна робота у Львівській області та Львові, то варто звернути увагу на сайт Jooble. Платформа є пошуковим порталом, який агрегує вакансії з різних сайтів з пошуку роботи, включаючи оголошення у Львові. Тобто він збирає вакансії, що публікуються на інших сайтах.

Переваги такого ресурсу:

 1. Швидка та проста реєстрація.
 2. Такий же швидкий пошук роботи за різними категоріями.
 3. Велика кількість корисної інформації. 

Загалом сайт надає можливість просто порівнювати пропозиції з різних джерел. Тобто вивчати ринок праці, що також часто буває корисним. 

Сайт також підходить для пошуку першої роботи. Коли у працівника немає досвіду, він може знайти оголошення про стажування чи практику. Тоді він зможе здобути важливий досвід. 

LinkedIn

Це соціальна мережа для професійного спілкування, але вона також має розділ з вакансіями. 

Така платформа є єдиною у своєму роді. Тобто сайт пропонує не просто шукати вакансії, а здобувати корисні професійні контакти. Саме вони дозволяють у майбутньому шукати нові проєкти, якщо, наприклад, мова йде про фріланс.

Що такого особливого у професійній соціальній мережі:

 1. В соціальні мережі може зареєструватись кожен. Тобто для цього не потрібно навіть бути професіоналом чи досвідченим працівником.
 2. Не обовʼязково навіть шукати на сайті роботу, можна просто заповнити свою анкету. Навіть так можуть “знайтись” працедавці, що запропонують якусь посаду. 

Головною особливістю платформи є величезна кількість корисної інформації. Вона може знадобитись як досвідченому працівникові, так і новачку. Також на платформі користувачі діляться своїм досвідом співпраці з різними замовниками. Такий досвід дозволить уникнути проблем. 

У всьому іншому соціальною мережею можна користуватись, як звичайним пошуковим сайтом. Можна шукати вакансії за запитом чи просто по своїй сфері. Тому не завжди навіть потрібно шукати пропозиції через інших професіоналів однієї сфери. 

Для Львова, як і для будь-якого іншого міста, така мережа буде ідеальним варіантом. Особливо якщо ведеться пошук роботи у сфері інформаційних технологій. 

Схожі записи