лекція про Павла Тичину у Львові

Лекція про Павла Тичину від проєкту МУР у Львові

Постать поета Павла Тичини й до сьогодні залишається загадковою. Є ті, хто вважає зібрку “Сонячні кларнети” справжнім витвором поетичного мистецтва, інші ж переконані, що він зрадник. Для того, щоб розібратись в цьому питанні, вам допоможе лекція про Павла Тичину від проєкту МУР під назвою “Ще до того, як колись”.

Лекція про Павла Тичину: про що розповідатимуть?

Перш за все, варто сказати декілька слів про проєкт МУР. Його метою є поширення інформації про трагедію репресованих українських митців і зацікавити молодь національною літературою. Для цього команда молодих творців презентували музичний альбом під назвою “Ти [Романтика]”. Його концепція по-справжньому унікальна: це — реп-мюзикл, який складається з 18 треків, поєднаних спільною сюжетною лінією. В основі цієї музичної постановки лежить трагічна історія репресій українських письменників минулого століття.

Центральним персонажем мюзиклу є “хлопчик-той-що-вижив” – відомий поет Павло Тичина. Голосами проєкту стали такі відомі митці, як письменник Сергій Жадан, музичні гурти Nazva і “Хейтспіч”, телеведучий Євген Янович та акторка Олена Кравець.

Ця музична робота покликана донести до глядачів правду про трагічні долі українських літераторів, які зазнали репресій у XX столітті. Головною фігурою в цій історії є постать самого Павла Тичини, якому присвячено значну частину композицій альбому.

Павло Тичина

Власне, з цього випливає тематика лекції, яка відбудеться у Львові — розповісти про долю Тичини до того, як він почав писати про комуністичну партію. Окрім цього, творці проєкту МУР порушать доволі гостру тему: чи був Павло Тичина зрадником?

Якщо ви бажаєте дізнатися детальніше про долю митця, то обов’язково завітайте на лекцію “Ще до того, як колись”!

Коли: 30 квітня 2024, 19:00

Де: Будинок Офіцерів (вул. Театральна, 22)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи