Лекція про адаптацію ветеранів у Львові

Лекція у Львові: адаптація ветеранів та інклюзія в сучасних умовах бізнесу

В умовах війни кожен робить максимум, аби наблизити перемогу України: волонтерсво, виховання молодого покоління, укріплення дипломатичних зв’язків з країнами-союзниками та, що найважливіше — боротьба на лінії фронту. Тисячі чоловіків та жінок стали на захист України, і кожного дня ризикують своїм життям задля добробуту українців. Саме тому, ці люди потребують особливої підтримки, коли вони повертаються до цивільного життя. У Львові відбудеться лекція про адаптацію ветеранів та інклюзію в сучасних умовах бізнесу.

Лекція про адаптацію ветеранів: про що йтиме мова?

Отже, під час цього заходу експерти розглянуть декілька ключових та актуальних питань, які допоможуть ветеранам адаптуватися в бізнес-середовщі. Нижче ви можете ознайомитись з переліком тем лекції:

– Аналіз ринку та існуючих програм, спрямованих на інтеграцію мобілізованих працівників, ветеранів та ветеранок у цивільне життя.

– Практичні аспекти адаптації ветеранів і ветеранок після їхнього повернення з фронту, вирішення пов’язаних з цим проблем.

– Огляд спеціальних програм, створених для полегшення інтеграції колишніх військовослужбовців у суспільство та трудові колективи.

– Обговорення принципів інклюзивності та створення інклюзивного середовища в сучасному бізнес-середовищі для ветеранів та ветеранок.

Лекція стане корисною для усвідомлення викликів реінтеграції ветеранів та пошуку шляхів їх ефективного вирішення в сучасних реаліях.

На лекції будуть присутні троє спікерів, які детально розглянуть вищезгадані теми, а саме:

Мар’яна Івашина — досвідчена HR-професіоналка, сертифікована бізнес-тренерка та менторка. Вона є експерткою з питань командоутворення, бізнес-консалтингу та управління персоналом. Обіймає посаду керівниці HR-напряму у фармацевтичній компанії “Галичфарм”, керує проєктами в ARTERIUM. Мар’яна також очолює Громадську раду при Управлінні персоналом Львівської міськради та є співзасновницею і головою Асоціації директорів з персоналу у Львові.

Павло Коваль — ветеран російсько-української війни, нині керівник Офісу у справах ветеранів та їхніх родин. Раніше працював координатором молодіжних і соціальних проєктів у різних організаціях. У березні 2022 року приєднався до лав 125-ї окремої бригади Територіальної оборони ЗСУ. Після поранення був звільнений зі служби за станом здоров’я.

Андрій Жолоб — лікар ортопед-травматолог. Під час війни служив військовим лікарем, командував медичною ротою 46-ї окремої артилерійської бригади (2022-2024). Окрім професійної діяльності, Андрій відомий як радіоведучий та вокаліст/гітарист панк-рок гурту “Бетон”.

Коли: 10 травня 2024, 18:00

Де: Паркова авд, Центр Шептицького УКУ, вул. Стрийська 29А, м. Львів (також можна долучитись онлайн)

Реєстрація: за цим посиланням

Вартість: 500 грн (для випускників та учасників магістерської програми MAHROD та HRM діє знижка у розмірі 50%)

Схожі записи