Мистецькі події у Львові на вихідні 25-26 травня

Мистецькі події у Львові на вихідні 25-26 травня

Завтра вже п’ятниця, а це звучить як прекрасна нагода розпланувати свій вікенд. Запрошуйте другів, обирайте цікаві мистецькі події у Львові з нашої підбірки та насолоджуйтесь вихідними після важкого робочого тижня.

Благодійний концерт “Lviv Child Support”

Як класична музика може допомагати Збройним Силам України? Дізнайтесь про це на благодійному концерті “Lviv Child Support”, який відбудеться у Львові! Цієї суботи дитячий оркестр Львівської Музичної школи №1 виступить у Будинку офіцерів з метою зібрати кошти на потреби українських захисників та захисниць.

На концерті ви зможете почути унікальні композиції в сучасному аранжуванні: від академічної до розважальної легкої (естрадної музики) в стилях: «бароко», «блюз», «свінг», «латина» (ча-ча-ча), «джаз-рок», «ф’южн», «поп» (R&B, діско).

Ось перелік композиторів, чиї доробки виконають юні музиканти: Джуліо Каччіні, Едварда Елгара, Теда Хаггенса, Мартіна Сольвейга та Рейчел Агати Квін, Джейкуба де Хана, Ернста Бадера, Ральфа Арні, Вернера Мюллера, Джузеппе Перотті, Елтона Джона, Гордона Гудвіна, Левка Колодуба, Миколи Леонтовича, Богдана Сапелюка, а також твори гурту «Deep Purple» Ієна Гіллана, Річі Блекмора, Джона Лорда, Роджера Гловера, Ієна Пейса.

100% доходів з благодійного концерту передадуть на потреби Збройних Сил (тому це гарна можливість отримати плюсик в карму 🙂 ).

Коли: 25 травня 2024, 17:00

Де: Будинок офіцерів (вул. Театральна, 22)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Імпровізація від студентів PIPL Lyceum у Львові

Мистецькі події у Львові бувають різними: від виставки в галереї, до імпровізаційного шоу. Так-так, вам не почулося, мова йде про виставу без сценарію. Цієї суботи студенти PIPL Lyceum імпровізуватимуть на сцені Театру Ляльок. Про що вистава? Дізнатись про це можна безпосередньо на виступі, тож не проґавте можливість побачити це на власні очі!

Коли: 25 травня 2024, 19:00

Де: Театр Ляльок (нижній зал)

Вхід: вільний

Вечір Музики Генрі Перселла У Львові

Не можна говорити про мистецькі події у Львові і не згадати про класичну музику. Цієї суботи ви зможете насолодитись музикою Генрі Перселла, яку виконають акторка та співачка Наталія Половинка та піаніст Сергій Кудринецький. Для тих, хто не знає про постать цього композитора, ми спеціально підготували коротеньку довідку:

Генрі Перселл (1659-1695) вважається найяскравішим представником раннього англійського бароко. Його різножанровий доробок охоплює опери (“Дідона і Еней”, “Королева фей”, “Діоклетіан”), хорові антеми (“Тебе, Бога, хвалимо”, “My heart is inditing”), інструментальні твори (“Фантазії на In nomine”, “Сонати для скрипки”), а також чудові солоспіви, як-от “When I am laid in earth” та “Music for a while”.

Коли: 25 травня 2024, 18:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Вартість: 250 грн

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Майстер-клас “Дерево життя” від Наталі Дубовицької

Бажаєте відволіктись від буденної реальності та відпочити душею? Тоді майстер-клас від Наталі Дубовицької — ідеальний варіант. Мисткиня навчить вас, як створювати картину “Дерево життя” в спеціальній техніці за допомогою лінерів.

До речі, всі матеріали, якими ви працюватимете, можна забрати додому для того, щоб продовжувати створювати власні шедеври!

Коли: 26 травня 2024, 13:00

Де: Дім Франка (вул. Івана Франка, 150)

Вартість: 600 грн

Реєстрація: зареєструватися на майсер-клас можна за цим посиланням

Виставка “Вхідний Квиток До Галереї. Історія Візуального Образу”

Чи звертаєте ви увагу на те, як виглядають різні чеки та вхідні квитки, з якими ви маєте справу ледь не щодня? Можливо, хтось одразу їх викидає, а хтось — кладе в гаманець ат успішно забуває. Втім, якщо ви придбаєте вхідний квиточок до Галереї в Палаці Потоцьких, він навряд чи полетить в сміттєву урну разом з непотрібними папірцями. Запитаєте чому?

Справа в тому, що ці вхідні квитки містять зображення різноманітних витворів мистецтва. Якщо хочете дізнатись детальніше про їхню історію, тоді обов’язково відвідайте виставку “Вхідний квиток до Галереї. Історія візуального образу”.

Саме тут ви зможете простежити трансформацію візуального образу вхідних квитків до Галереї у часовому зрізі 2008‒2023 років за посередництвом шрифтів, кольорів, графічних елементів й познайомитися з репродукованими на них шедеврами нашої збірки.

Коли: 18-19 травня 2024, 11:00-17:00

Тривалість: 3 лютого — 29 грудня 2024

Де: Палац Потоцьких

Квитки: придбати їх можна в касі Палацу Потоцьких

Схожі записи