Мистецькі події у Львові 20-21 квітня

Мистецькі події у Львові 20-21 квітня

Сьогодні середа, що, по суті, є маленькою п’ятницею! Це є прекрасним приводом для того, щоб розпланувати свої вихідні та відвідати мистецькі події у Львові, які залишать неймовірні враження та спогади. Спеціально для вас ми підготували підбірку найцікавіших місць, після відвідин яких навряд чи хтось скаже, що мистецтво — це нудно.

Лекція “Сексуальний модернізм” від Діани Клочко

Почнімо нашу підбірку з дещо пікантної теми. Цієї суботи у Львові відбудеться лекція від мистецтвознавиці Діани Клочко під назвою “Сексуальний модернізм”. Фемінізм, бунтарство , війна статей та роль сексуалізації зображень в роботах митців ХХ століття. Саме про ці та багато інших аспектів йтиме мова на заході.

Якщо ви бажаєте зануритись глибше в проблематику робіт модернізму через призму сексуального, то обов’язково реєструйтесь на лекцію за цим посиланням.

Коли: 20 квітня 2024, 18:00

Де: вул. Шота Руставелі, 8, 2 поверх

Вартість: 400 грн

Благодійний майстер-клас “Великодня писанка 2024”

Великдень та благодійність — що між ними спільного? Набагато більше, ніж ви думали! Для цього варто лише відвідати благодійний майстер-клас з писанкарства, створити свою унікальну писанку (навіть не одну, а 2-4!) та допомогти Збройним Силам України.

Половина зібраних коштів перерахується на потреби 68-ї окремої єгерської бригади.

Коли: 20 квітня 2024, 13:30

Де: Живий хліб (вул. Героїв УПА, 72)

Реєстрація: за цим посиланням

Вартість: 1 людина – 400 грн; дорослий + 1 дитина — 650 грн

Майстер-клас у техніці “Суха голка” від Миколи Грицеляка

На цьому наші мистецькі події у Львові не закінчуються. Пропонуємо вам відвідати ще один майстер-клас від художника Миколи Грицеляка.

Ви зможете:

– Дізнатись більше про техніки глибокого друку та матимете можливість практично попрацювати.

– Самостійно спробуєте вигравіювати зображення на пластику та створити матрицю для глибокого друку (до речі, рекомендується прийти з власним зображенням, яке одразу буде роздруковано та підготовлено для роботи)

– Друк відбуватиметься на офортному станку під керівництвом художника.

– Кількість учасників обмежена до 7-ми осіб, щоб забезпечити особисте спілкування з художником та можливість отримати відповіді на запитання.

– Як результат майстер-класу, кожен учасник зможе виконати до 3-х друків.

Коли: 20 квітня, 15:00

Де: Галерея “Світло” (вул. Валова, 19)

Реєстрація: за цим посиланням

Вартість: 750 грн

Вечір музики Антоніо Вівальді при свічках

Чи є серед вас прихильники класичної музики? А хто просто обожнює творчість Вівальді? Для вас є прекрасна новина: цієї неділі у Львові відбудеться концерт чарівної класики Антоніо Вівальді при свічках! Це ідеальний варіант для того, щоб відпочити від важких робочих буднів та насолодитись світовою класикою (а також, провести романтичний вечір разом з другою половинкою 🙂 ).

Окрім прекрасної музики, на всіх присутніх чекає приємний бонус: шампанське та цукерки!

Коли: 21 квітня 2024, 18:00 та 15:00

Де: Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Концерт “Музичні хіти світового кіноекрану”

Які мистецькі події у Львові зацікавлять людину, яка обожнює кінематограф і музику? Концерт “Музичні хіти світового кіноекрану” — ідеальний симбіоз цих двох інтересів.

На цьому заході ви почуєте улюблені композиції з фільмів у виконанні саксофону, флейти та скрипки. Тож мершій збирайте друзів, купляйте квитки та плануйте дозвілля на цю неділю.

Коли: 21 квітня 2024, 18:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Схожі записи